Znaleziono 0 artykułów
29.03.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 29.03-04.04.2021

29.03.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wyjątkowe wywiady, najgorętsze trendy sezonu, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Nareszcie wiosna! Święta przyniosą ukojenie, więc korzystaj ze spokojnych chwil. Odpocznij, dodaj otuchy bliskim i snuj plany na przyszłość.

Fot. Acielle/Style Du Monde

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu polecamy marki, które przekraczają binarne podziały, podpowiadamy, jakie fryzury będą królowały tego lata, i rozmawiamy ze sławną astrolożką Keikō.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Szafie vintage zaglądamy do garderoby Pauliny Gabrielyan, właścicielki minima.vintage. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania autobiografia aktora Jacka Poniedziałka „(Nie)Dziennik”. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do katowickiej Lokal Bakery. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z ilustratorką Gosią Herbą.

Il. Gosia Herba

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę przygotowaliśmy dla was proste przepisy na włoski makaron. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia powracamy do klasyki – „Diabeł ubiera się u Prady” (od na HBO GO).

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij