Znaleziono 0 artykułów
30.08.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 30.08-05.09.2021

30.08.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Najważniejsze trendy sezonu, rozmowy z osobowościami świata mody i kultury, wyjątkowe konkursy i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Strzelec wyrwie się na wolność. Możliwe, że z Rybami, które marzą o ryzykownych przygodach. Waga przestanie słuchać bliskich. Nowy rok szkolny za pasem - sprawdźcie, jak go przywitacie.

Fot. IMaxTree

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu przyglądamy się fenomenowi Marshalla Columbii, którego projekty noszą takie gwiazdy jak Dua Lipa i Bella Hadid, sprawdzamy, czy sztuczna inteligencja jest w stanie przewidzieć nasz osobisty styl oraz wybieramy się w podróż po Wenecji z jej mieszkańcami.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowym Trendzie miesiąca sprawdzamy, jak nosić kombinezony tej jesieni. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest zestaw kosmetyków marki Bielenda, w sam raz na odżywienie skóry po upalnym lecie. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do kawiarni Tłok w Gdyni. W piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z muzycznym duetem Low Key.

Fot. IMaxTree

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy fragment nowej książki Anny Gacek „Ekstaza. Lata 90. Początek”. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy jedną z naszych ulubionych komedii romantycznych – „Kocha, lubi, szanuje”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij