Znaleziono 0 artykułów
31.01.2022

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 31.01-06.02.2022

31.01.2022
Kolaż Agata Wojtczak

Street style ze światowych tygodni mody, rozmowy z ekspertami, sprawdzone polecenia i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek przygotowaliśmy dla was horoskop na najbliższe dni. Panny z uśmiechem na ustach załatwią ważne sprawy, Strzelce dadzą drugą szansę dawnym znajomościom, a Ryby zregenerują się podczas aktywnego wypoczynkusprawdź, co czeka cię w nowym tygodniu.

Fot. Nicolas Kantor / Trunk Archive

Dla naszych stałych czytelników przygotowaliśmy najciekawsze materiały z polskiej i światowych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu o przyszłości mody w wirtualnej rzeczywistości rozmawiamy z Cattytay i Leanne Elliott Young z Institute of Digital Fashion, zaglądamy za kulisy bajkowego ślubu na Mauritiusie i prezentujemy ikony męskiej ciałopozytywności.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowi Kim Basinger w „Tajemnicach Los Angeles”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania są podwójne zaproszenia na film „Najgorszy człowiek na świecie”, w sam raz na walentynki. W czwartek zaglądamy do nowego butiku Chylak i Le Petit Trou.

Fot. materiał prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „Gorsze. Jak nauka pomyliła się co do kobiet” Angeli Saini, naszą Książkę na weekend. Z kolei w niedzielnym Filmie tygodnia oglądamy nagrodzone Złotą Palmą „Titane”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij