Znaleziono 0 artykułów
31.05.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 31.05-06.06.2021

31.05.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Przewodniki po najważniejszych trendach lata, filmowe polecenia, historia mody i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Lew będzie tańczył do rana, Waga zajmie się sportem, a Strzelec odzyska siły dzięki medytacji.

Mulberry / Fot. materiały prasowe

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu wybieramy najlepsze profile z Instagrama w klimacie lat 90. i 2000., wybieramy najmodniejsze printy tego lata i przybliżamy historię kultowej bransoletki Cartiera.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowy Trendzie miesiąca sprawdzamy, jak w tym sezonie nosić lniane ubrania. W czwartkowej odsłonie Warto odwiedzić zaglądamy do nowej warszawskiej pizzerii Marcello. Z kolei w piątkowej Sztuce ery Instagrama rozmawiamy z artystką Agatą Chudzik.

Jonathan Cohen / Fot. materiały prasowe

Weekend również zapowiada się ciekawie. Do sobotniej kawy polecamy „The Artist’s Way”, nową ulubioną książkę gwiazd, a w niedzielnym Serialu tygodnia „Szkołę dla elity”.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij