Znaleziono 0 artykułów
04.10.2021

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”: 4-10.10.2021

04.10.2021
Kolaż Agata Wojtczak

Wywiady z osobistościami świata mody i kultury, najważniejsze trendy sezonu, historia mody i wiele więcej. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was w tym tygodniu.

Jak co poniedziałek w aplikacji „Vogue Polska” czeka na was horoskop na najbliższe dni. Ryby potrzebują luzu, Strzelec skupi się na sztuce, a Bliźnięta będą grać w planszówki. Sprawdźcie, co was czeka w tym tygodniu.

Fot. Acielle/Style du Monde

Wybraliśmy dla was najciekawsze materiały z zagranicznych edycji „Vogue’a”. W tym tygodniu pytamy ekspertów, jak jesienią odżywić zmęczoną skórę, zaglądamy do archiwów Fendi i przyglądamy się najważniejszym trendom urodowym sezonu.

Pamiętajcie, by sprawdzić nowe odsłony stałych cyklów. We wtorkowej Ikonie z ekranu przyglądamy się stylowym bohaterkom filmu „Volver”. W środę przygotowaliśmy dla was konkurs. Do wygrania jest pierwsza książka Anny Gacek – „Ekstaza. Lata 90. Początek”. W czwartkowym Warto odwiedzić zaglądamy do nowego it-place – Peaches Gastro Girls.

Fot. Getty Images

Weekend również zapowiada się ciekawie. W sobotę przygotowaliśmy dla was przepisy Sabiny Francuz z książki „Mąka i woda”, w sam raz na weekendowe pieczenie. W niedzielnym Serialu tygodnia oglądamy niezmiennie zabawne „Biuro”.  

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij