Znaleziono 0 artykułów
11.07.2021

Holistyczny wypoczynek w Manor House SPA

11.07.2021
Bezchlorowy basen w Manor House SPA (Fot. materiały prasowe)

W wakacje butikowy hotel Manor House SPA, położony w mazowieckich Chlewiskach, oferuje odnowę biologiczną w otoczeniu przyrody.

Najwyższe światowe standardy, holistyczna aura umożliwiająca dostrojenie się do rytmu natury, wegańska kuchnia, pokoje dla alergików z międzynarodowym certyfikatem oraz minimalny wiek gości – 12 lat – zapewniający błogi spokój. Dzięki konsekwentnie realizowanej wizji, Manor House SPA, nazywany również Polskim Centrum Biowitalności, niezmiennie utrzymuje pozycję lidera wśród holistycznych hoteli spa w Polsce.

Kompleks wypoczynkowy, zbudowany wokół zabytkowego pałacu z 900-letnią historią, oprócz salonów odnowy biologicznej z autorskimi programami odmładzającymi (wykorzystującymi naturalne metody pobudzania procesów autoregeneracji organizmu), obejmuje 10-hektarowy park z pomnikami przyrody, Witalną Wioską SPA i Ogrodem Medytacji. – Natura ma ogromną moc przywracania równowagi, którą łatwo zgubić w dzisiejszych czasach. Cieszę się, że udało się nam stworzyć miejsce, które sprzyja wypoczynkowi, zdrowiu i duchowemu rozwojowi – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA.

(Fot. materiały prasowe)

Na czas wakacji opracowano specjalny pakiet, na który składa się pobyt w cztero- i pięciogwiazdkowych pokojach z dostępem do relaksujących kąpieli oraz prozdrowotnych seansów w Chacie Solnej. Na gości czekają również poranne ćwiczenia w basenie, wzmacniające mięśnie kręgosłupa, sauna na podczerwień, a także holistyczne warsztaty poświęcone tematyce zdrowia, urody i długowieczności. Program wypoczynkowy można dowolnie poszerzyć o szeroki zakres zabiegów w Gabinetach Bioodnowy.

Oprócz tego, dla wszystkich gości dostępny jest system Keshego, pomagający pobudzić siły witalne wspomagające organizm w procesie samoleczenia. Co istotne w obecnych czasach, w całym kompleksie Manor House SPA jest woda strukturyzowana, ożywiana metodą dr. Grandera, która skutecznie zwalcza infekcje wirusowe i bakteryjne oraz poprawia odporność organizmu.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij