Znaleziono 0 artykułów
28.11.2020

Weekend magii i wróżb: Streaming filmu „Magical Girl”

28.11.2020
(Fot. materiały prasowe)

Pedro Almodóvar uznał go za jeden z najlepszych hiszpańskich filmów początku XXI w. Kiedy Luis dowiaduje się, że jego 13-letnia córka zapada na ciężką chorobę, postanawia za wszelką cenę spełnić jej największe marzenie.

Carlos Vermut zadebiutował jako reżyser krótkometrażowych filmów science fiction, by w ciągu kilku lat stać się jednym z najciekawszych twórców współczesnego hiszpańskiego kina. Jego trzeci film „Magical Girl” dostał aż sześć nominacji do statuetek Goi (nazywanych hiszpańskimi Oscarami) i został dostrzeżony przez samego Pedro Almodóvara.

„Magical girl” śledzi losy trzynastoletniej Alice i jej ojca Luisa, bezrobotnego nauczyciela literatury. Gdy dziewczynka zapada na ciężką chorobę, ojciec postanawia zrobić wszystko, by podnieść ją na duchu. Pewnego dnia przypadkowo odkrywa jej wpis w pamiętniku, gdzie dziewczyna wyjawia największe marzenie. Spełnienie go przekracza możliwości finansowe Luisa. Wtedy przypadek stawia na jego drodze Barbarę, piękną młodą kobietę o burzliwej przeszłości, oraz Damiana, emerytowanego nauczyciela skrywającego mroczną tajemnicę. Luis, Barbara i Damian wplątują się w grę, w której każdy ruch pociągnie za sobą nieodwracalne konsekwencje, a skrajne emocje do końca walczyć będą z rozumem...

W ramach weekendu magii i wróżb zapraszamy was do wspólnego seansu.

 

 

Dokładny harmonogram weekendu magii i wróżb z „Vogue Polska” jest dostępny pod linkiem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij