Znaleziono 0 artykułów
30.04.2022

Nowa kolekcja Kazar x Kasia „Summer Stories”

30.04.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Słoneczna energia letnich dni oraz rozgrzane od słońca miasto to główne inspiracje dla najnowszej kolekcji Kazar, która powstała we współpracy z Kasią Sokołowską. Marka przygotowała na ten wyjątkowy czas wiosenno-letnią kapsułę butów oraz torebek.

(Fot. Materiały prasowe)

Tworząc kapsułową kolekcję Kazar x Kasia, projektanci postawili na ponadczasową estetykę, wyjątkowy dobór palety kolorów oraz staranny design. Wszystko to w myśl uniwersalnego podejścia do mody, gdzie każdy element garderoby można dobierać na wiele sposób. W kolekcji skoncentrowano się na jakościowych materiałach oraz precyzji wykonania z dbałością o najmniejszy szczegół.

(Fot. Materiały prasowe)

Ponadczasowość kolekcji Kazar x Kasia sprawdzi się o każdej porze, zarówno podczas biznesowego lunchu, jak i wakacyjnym spacerze po nadmorskim deptaku. W kolekcji znajdziemy klapki na wygodnym szerokim obcasie i sandały z delikatnym paskiem wokół kostki. Uwagę każdego przykuje model klapek na szpilce z miękkiej tkaniny ze spektakularnym kwiatem nad noskiem. W kolekcji znajdują są też loafersy, które znakomicie sprawdzą się w formalnym charakterze i casualowej stylizacji. Letnie propozycje torebek, idealne na wieczorne wyjścia to małe marszczone wersje, do noszenia w dłoni i zamykane na biżuteryjny klips. Z kolei na co dzień sprawdzą się większe, klasyczne trapezowe torby, mieszczące wszystkie niezbędne rzeczy do pracy.

(Fot. Materiały prasowe)

– Najnowsza kapsuła Kazar x Kasia Summer Stories to historia letniego dnia i wieczoru, wakacyjnej energii, swobody, a jednocześnie skupienie na detalu. Niezwykle istotnym elementem jak zawsze pozostaje wygoda proponowanych przeze mnie modeli. Chciałabym, aby każda kobieta odnalazła coś dla siebie, tworząc swoje oryginalne stylizacje. Czasem na obcasach, czasem nie, ale zawsze z energią i pozytywnym nastawieniem, w wygodnych butach i z funkcjonalną torebką – mówi Kasia Sokołowska, reżyserka i producentka pokazów mody, dyrektor kreatywna i osobowość medialna.  

Więcej informacji na temat kolekcji na stronie marki Kazar.

Katarzyna Dzwonkowska
Proszę czekać..
Zamknij