Znaleziono 0 artykułów
25.04.2019

Wszystko, co wiemy o nowym Bondzie

25.04.2019
Daniel Craig (Fot. Slaven Vlasic / Stringer)

Producenci ujawnili nowe szczegóły dotyczące wyczekiwanej produkcji o przygodach agenta 007.

Roboczy tytuł brzmi „Bond 25”, bo to już 25. odsłona słynnej serii. Po raz piąty i ostatni w rolę głównego bohatera wcieli się Daniel Craig, a obok niego będziemy podziwiać całą plejadę gwiazd.

Ze specjalnego oświadczenia wygłoszonego dziś przez producentów filmu wiemy, że na ekranie pojawią się dobrze znane z poprzednich filmów twarze: Ralph Fiennes (M), Lea Seydoux (Madeleine Swann), Ben Whishaw (Q), Naomie Harris (Eve Monneypenny), Jeffrey Wright (Feliks Leiter) i Rory Kinnear (Bil Tanner). Nie zabraknie też nowych postaci. Wśród debiutujących w Bondzie nazwisk najwięcej emocji budzi Rami Malek, zdobywca Oskara za główną rolę w „Bohemian Rhapsody”, znany też z serialu „Mr. Robot”. Wraz z nim wymieniono nazwiska Any de Armas, Billy'ego Magnussena, Davida Denciak i Lashany Lynch („Kapitan Marvel”).

Nowa produkcja nie powinna rozczarować nas rozmachem. Zdjęcia, które rozpoczną się jeszcze w tym roku, będą realizowane na Jamajce, w Norwegii, we Włoszech i w Wielkiej Brytanii. A scenariusz oparty na powieści Raymonda Bensona „Never Dream of Dying” opowie o starciu słynnego agenta z niewidomym przywódcą francuskiej organizacji terrorystycznej.

Światowa premiera filmu zapowiadana jest na 25 kwietnia 2020 roku.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij