Znaleziono 0 artykułów
14.08.2020

Wygraj bilety na koncert Atom String Quartet

14.08.2020
Atom String Quartet (Fot. materiały prasowe)

Specjalnie dla czytelników Vogue.pl przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na muzyczny wieczór w ramach festiwalu Bezsenność. Koncert odbędzie się 30 sierpnia w Poznaniu.

Większość festiwali muzycznych została odwołana, koncerty przełożone, a premiery albumów i związanych z nimi tras odroczone. Na szczęście sztuka szybko zaadaptowała się do nowej rzeczywistości, czego efektem są wirtualne występy, specjalne strefy na koncertach plenerowych oraz muzyczne spotkania w kameralnym gronie. Jedną z tego typu inicjatyw jest Bezsenność – cykl koncertów realizowanych w nietypowych przestrzeniach miejskich, poza salami koncertowymi.

 

Najbliższą inicjatywą w ramach poznańskiego festiwalu będzie koncert Atom String Quartet, który odbędzie się 30 sierpnia o godz. 19:00 na terenie Starej Papierni. Smyczkowy kwartet tworzą skrzypkowie Dawid Lubowicz i Mateusz Smoczyński, altowiolista Michał Zaborski oraz wiolonczelista, Krzysztof Lenczowski, którzy uznawani są za jednych z najlepszych wykonawców jazzowych w Polsce. Atom String Quartet ma na koncie pięć nagradzanych albumów zawierających autorskie kompozycje oraz interpretacje innych wybitnych artystów, w tym Krzysztofa Pendereckiego i Zbigniewa Seiferta.

Z myślą o miłośnikach jazzu i wszystkich, którzy zatęsknili już za muzycznymi wieczorami, przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na koncert Atom String Quartet.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Opowiedz nam o niezapomnianym koncercie lub festiwalu, w którym brałeś/brałaś udział. Kto wtedy występował i dlaczego ten moment zapadł ci na zawsze w pamięć? Odpowiedź wyślij na adres: konkurs@vogue.pl. W tytule maila wpisz „Festiwal Bezsenność x Vogue”. Nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi.

Czas trwania konkursu: 14.08 – 20.08.2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij