Znaleziono 0 artykułów
11.12.2020

Wygraj maskę Croma Pharma pure HA

11.12.2020
(Fot. materiały prasowe)

Specjalnie dla was przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania jest głęboko nawilżająca maska bogata w kwas hialuronowy, jeden z najważniejszych składników w pielęgnacji.

W świecie urody, podobnie jak w modzie, trendy przychodzą i odchodzą, a wraz z nimi kolejne składniki, które przez moment są na fali, by później zupełnie zniknąć. Reguła ta nie dotyczy kwasu hialuronowego, który cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Jak pokazują badania, kwas jest jednym z najskuteczniejszych składników w pielęgnacji – przywraca skórze nawilżenie i elastyczność, wygładza ją, minimalizując zmarszczki, rewitalizuje naskórek.

Co ciekawe, kwas hialuronowy jest naturalną molekułą produkowaną przez nasz organizm w celu zapewnienia skórze odpowiedniego nawilżenia. Wraz z upływem czasu jego poziom naturalnie się obniża, a pod wpływem czynników środowiskowych, takich jak niewłaściwa dieta czy stres, proces może jeszcze przyspieszyć.

(Fot. materiały prasowe)

Aby chronić i wspierać skórę, warto sięgać po produkty bogate w kwas hialuronowy. Jak na przykład maska Croma Pharma pure HA. Płynna maska zawiera aż 1,8 proc. kwasu hialuronowego, który sprawia, że skóra jest wygładzona i głęboko nawilżona. Maska jest również sprawdzonym sposobem na domowe przedłużenie efektów mezoterapii.

Specjalnie dla was przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania jest pięć sztuk maski pure HA.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Napisz nam, rytuał piękna jakiej gwiazdy chciałabyś poznać i dlaczego. Odpowiedź prześlij na adres: konkurs@vogue.pl. W tytule wpisz „Croma x Vogue”. Nagrodzimy pięć najciekawszych odpowiedzi.

Czas trwania konkursu: 11-15.12.2020

Regulamin konkursu jest dostępny pod linkiem.  

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij