Znaleziono 0 artykułów
20.04.2021

Sposób na wiecznie młodą skórę

20.04.2021
(Fot. materiały prasowe)

A gdyby tak zatrzymać proces starzenia się skóry? Dzięki nowoczesnemu zabiegowi Nlift, stworzonemu przez zespół Neauvia, to możliwe.

Medycyna estetyczna wciąż zaskakuje nowymi zabiegami, dzięki którym w każdym wieku możemy uzyskać idealny wygląd skóry. Celem jest osiągnięcie naturalnego efektu, o czym świadczy holistyczne podejście lekarzy, promujących zdrową cerę. Holistyczne podejście stało się hasłem przewodnim badaczy z zespołu Neauvia, którzy postanowili zastąpić częste wizyty w klinikach medycyny estetycznej jednym zabiegiem, zwalczającym problem starzenia się skóry.

(Fot, materiały prasowe)

Naukowcy z zespołu Neauvii opracowali tzw. technologię SCT, czyli Smart Combination Therapy, przełomową koncepcję, polegającą na łączeniu zabiegów odmładzających w sposób, który pozwala osiągnąć natychmiastowe i długofalowe efekty. Tak stworzyli nowoczesny zabieg Nlift, składający się z dwóch sesji u lekarza medycyny estetycznej. Skupiają się one na środkowej części twarzy i łączą wypełniacze, urządzenia, kosmeceutyki oraz suplementy w jeden protokół zabiegowy, który wspomaga naturalne procesy regeneracji skóry, zapewnia jej głębokie nawilżenie, biorewitalizację, a także zwiększa ilość fibroblastów.

Jak przebiega procedura? W czasie pierwszej sesji lekarz koncentruje się na przygotowaniu skóry poprzez głębokie nawilżenie i rewitalizację twarzy. Dzięki podaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe, zawierającej czysty kwas hialuronowy z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia, aktywuje naturalny proces produkcji kolagenu, a skóra staje się jędrna i elastyczna. Po siedmiu dniach od zabiegu jest gotowa na wykonanie drugiego etapu.

(Fot. materiały prasowe)

Druga wizyta w gabinecie to przyjemny termolifting Zaffiro, który poprzedza peeling wodny. Zabieg ten jest bardzo komfortowy - stymuluje syntezę kolagenu oraz ujędrnia i zagęszcza skórę, dzięki zastosowaniu technologii podczerwieni. Następnie, lekarz podaje odpowiednio dobrany wypełniacz, który przywraca naturalny, młody wygląd twarzy. Po zakończonym protokole zabiegowym Nlift, wracamy do domu z pielęgnacją i suplementacją na miesiąc. Całość daje finalnie dyskretny efekt odmłodzenia, poprawy owalu twarzy oraz pięknej, nawodnionej skóry.

Skuteczność zabiegu Nlift została potwierdzona badaniami klinicznymi, które pokazały, że już po 21 dniach od przeprowadzenia drugiego protokołu nawilżenie skóry wzrosło o 45 proc., elastyczność o 60 proc., a produkcja fibroblastów – o ponad 101 proc. 

Protokół zabiegowy Nlift jest dostępny w renomowanych klinikach medycyny estetycznej w całej Polsce. 

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij