Znaleziono 0 artykułów
28.08.2022
Artykuł sponsorowany

Odmładzanie bez ryzyka

28.08.2022
Fot. Materiały prasowe

Najmocniejszy trend dekady w medycynie estetycznej: Odmładzanie bez udziału skalpela, wypełniaczy oraz toksyny botulinowej. Pragniemy wyglądać naturalnie, bez śladów ingerencji, a więc wybieramy stymulowanie naturalnych procesów zachodzących w skórze. Tak właśnie działa najnowszy zabieg Soft Surgery z kliniki Na Nowo.

Moda na odmładzanie zmieniła się w modę na zdrowy, piękny i wypoczęty wygląd. Dbamy więc o siebie holistycznie, stosując zdrową dietę, uprawiając sport i wreszcie rozsądnie korzystając z medycyny estetycznej. Już wiadomo, że pragnienie pięknej skóry nie musi oznaczać decyzji o zabiegu chirurgii plastycznej, bo nowoczesna medycyna regeneracyjna oferuje zupełnie inny rodzaj wsparcia. Okazuje się, że można odmłodzić twarz, przywrócić skórze gładkość, jędrność oraz młody wygląd, pobudzając naturalne procesy odbudowy kolagenu. W pełnym komforcie i z gwarancją skutecznego efektu bez powikłań.

Fot. Materiały prasowe

Nowatorski program Soft Surgery

W warszawskiej klinice Na Nowo pod nazwą Soft Surgery kryje się trzymiesięczny program silnego odmładzania skóry. Warto przyjrzeć mu się z bliska, by docenić nowatorską technikę. Przemyślana kombinacja zabiegów prowadzi do stopniowego zwiększania objętości ust, okolicy kości policzkowych, spłycania zmarszczek i wypełniania nawet głębokich blizn. Wszystko dzieje się w zgodzie z naturą i fizjologią skóry, bez udziału wypełniaczy, nici PDO i toksyny botulinowej, a tym bardziej skalpela. Eksperci z kliniki Na Nowo skupiają się na biostymulacji, zagęszczaniu skóry oraz poprawie jej napięcia. Całkowicie naturalna metoda, według jej autorów, potrafi odjąć twarzy nawet 10 lat. Sekretem takiego efektu jest połączenie kilku procedur: Thuzzle, Needle Shaping oraz Zoga Face Integration.

Fot. Materiały prasowe

Zabiegi w pakiecie

Jak sprawić, by skóra odzyskała idealną gęstość, a owal gładkość i młodzieńczy kontur? Specjalistyczna terapia Soft Surgery obejmuje serię zabiegów złożoną z kilku etapów. Pierwszym jest multifala w urządzeniu Thuzzle, a więc technologia wykorzystująca działanie fal radiowych, pozwalająca na namnażanie naturalnego kolagenu obecnego w skórze i odpowiedzialnego za jędrny i gładki wygląd skóry. Tu można się spodziewać zagęszczenia kolagenu nawet o 60 proc. By osiągnąć maksymalny efekt, potrzebne są minimum trzy sesje Thuzzle przeprowadzane w klinice co 10 dni. Kolejny etap w terapii Soft Surgery to Needle Shaping. Zabieg wykorzystuje działanie prądów, które stymulują skórę i działają podobnie do magnesu. Potrafią skupiać rozproszony kolagen, dając efekt odtwarzania włókien tego cennego białka. Ten etap działa na skórę liftingująco i świetnie radzi sobie z wypełnianiem drobnych zmarszczek na twarzy. Cztery zabiegi Needle Shaping co 28 dni wystarczą, by cieszyć się maksymalną poprawą stanu skóry. Ostatnim etapem całej procedury jest Zoga Face Integration, który polega na manualnym modelowaniu mięśni i tkanek w obrębie całej twarzy.

Fot. Materiały prasowe

Co to daje? Bardzo ważne korzyści, jak drenaż limfatyczny i poprawę krążenia krwi. Zoga Face Integration, stosowany naprzemiennie z innymi zabiegami, dotlenia, usuwa obrzęki i zmniejsza opuchnięcia pod oczami, a z czasem wzmacnia ogólny efekt odmłodzenia i liftingu twarzy. Po zakończeniu całego programu Soft Surgery można się więc spodziewać spektakularnego efektu. Jego częścią, poza najważniejszym liftingiem, jest usunięcie drugiego podbródka, tzw. chomików, wyrównanie kolorytu skóry, zmniejszenie blizn, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz zmniejszenie porów. A wszystko dzieje się pod czujną opieką specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, którzy dopasowują program zabiegów indywidualnie, zwracając uwagę na problemy i potrzeby skóry.

Ilona Rechnio
Proszę czekać..
Zamknij