Znaleziono 0 artykułów
18.12.2019
Artykuł partnerski

Zegarek dla odkrywcy

18.12.2019
Zegarek RADO z kolekcji Captain Cook (Fot. Materiały prasowe RADO)

Czuje zew przygody, nie boi się wyzwań, lubi eksplorować najdalsze lądy i morza – to właśnie dla współczesnego globtrotera przeznaczony jest czasomierz marki Rado z kolekcji Captain Cook. Wyróżniają go marynistyczne akcenty – inspirowana latami 60. kotwica na rubinowym tle, a także koniki morskie i rozgwiazdy na kopercie zegarka. 

Do świąt zostało coraz mniej czasu. To już ostatni moment na wybór prezentu. Obdarowywanie najbliższych osób, to nie tylko ogromna przyjemność, lecz także spore wyzwanie. Niezależnie od tego, czy szukamy podarunku dla taty, męża, brata, syna czy innego wyjątkowego mężczyzny, lista potencjalnych upominków jest długa. Wysoka jakość, ponadczasowy design i praktyczny charakter to cechy, które sprawią, że prezent przetrwa próbę czasu. Wśród corocznych pewniaków znajdują się między innymi zegarki. Model z kolekcji Captain Cook od marki Rado to prezent pod choinkę, który ucieszy każdego mężczyznę.

Szwajcarska marka tworzy ekskluzywne zegarki dla najbardziej wymagających klientów. Rado na przestrzeni lat zrewolucjonizowało tradycyjne zegarmistrzostwo, a w branży jest uznawane za jedną z marek najbardziej postępowych, która stale wyznacza nowe standardy i podnosi poprzeczkę. Wiodąc prym w świecie zegarków, firma wprowadziła do swoich kolekcji materiały takie jak: wysokiej jakości ceramika, ultralekka ceramika high-tech, kolorowa ceramika high-tech oraz Ceramos. Pozycję lidera podkreślają nie tylko liczne nagrody, lecz także uznanie ze strony klientów. To właśnie z myślą o nich Rado stale dąży do tego, by nie tylko być na czasie, ale nawet wyprzedać trendy. Ostatnio marka z dumą zaprezentowała nową kolekcję zegarków Captain Cook. Dlaczego warto, by jeden z nich stał się prezentem pod choinkę? 

Zegarek RADO z kolekcji Captain Cook (Fot. Materiały prasowe RADO)

Rado Captain Cook to czasomierz stworzony z myślą o współczesnych odkrywcach. Nazwa kolekcji jest nieprzypadkowa –  nawiązanie do słynnego brytyjskiego odkrywcy i kartografa, kapitana Jamesa Cooka, nie ma być jednak bezpośrednią zachętą do podróży dookoła świata. W końcu mapa została już nakreślona, a przed współczesnymi odkrywcami stoi wiele innych dziedzin wartych eksploracji. Zegarki z nowej kolekcji Rado są zatem o wiele bardziej uniwersalne i zadowolą nie tylko globtroterów, lecz także każdego mężczyznę, który jest otwarty na nowości, a przy tym ceni sobie ekskluzywne i praktyczne dodatki.

Kolekcja Captain Cook to zwieńczenie sześciu dekad doświadczenia marki Rado w dziedzinie wzornictwa i wykorzystania pionierskich materiałów. Choć pierwowzór wciąż wygląda świetnie, nowa kolekcja pokazuje, że zamiast trzymać się tradycyjnego podejścia, warto podejmować odważne kroki. Opierając się na elementach, które sprawiły, że oryginalny model z 1962 r. odniósł ogromny sukces, a jednocześnie korzystając z pionierskich tworzyw marki, nowa kolekcja Captain Cook łączy w sobie wszystkie kluczowe cechy zegarków Rado. Kształty, kolory, materiały i wzornictwo scalają się w nowych czasomierzach, w taki sposób, żeby w pełni odpowiadały współczesnym oczekiwaniom.

Zegarek RADO z kolekcji Captain Cook (Fot. Materiały prasowe RADO)

Oprócz designu mężczyźni docenią również wysoką jakość zegarków Rado. Szafirowe szkło, niezwykle odporne na zarysowania oraz mechanizm C07 z wydłużoną rezerwą chodu do 80 godzin, co w przypadku oczekiwań współczesnych użytkowników, wydaje się wręcz niezbędne. Nowa kolekcja Captain Cook czerpie z sześciu dekad doświadczenia Rado, a przy tym pokazuje, że marka idzie z duchem czasu, stale udoskonalając swoje zegarki.

Więcej informacji na rado.com

Zegarek RADO z kolekcji Captain Cook (Fot. Materiały prasowe RADO)

 

Agnieszka Oleszek
Proszę czekać..
Zamknij