Znaleziono 0 artykułów
05.03.2021

Zobacz film „Jean Paul Gaultier. Szyk i krzyk”

05.03.2021
Fot. materiały prasowe

Ekscentryzm stał się kierunkiem mojego działania – powiedział kiedyś Jean Paul Gaultier. Enfant terrible francuskiej mody znany jest z niekonwencjonalnego podejścia do projektowania. Już w jednej z pierwszych kolekcji zaproponował sylwetki uszyte z worków na śmieci. W 1984 roku pokazał linię spódnic dla mężczyzn, a także gorsety ze spiczastymi miseczkami, którym największy rozgłos nadała Madonna. Dokument w reżyserii Yanna L’Henoreta zabiera nas za kulisy pracy kreatora. Reżyser słowami współpracowników i przyjaciół Gaultiera opowiada o jego początkach, niezłomności i kreatywności.

Film będziecie mogli obejrzeć w godzinach 18:00-24:00 za pośrednictwem platformy VOD, pod tym linkiem. Seans będzie wymagał założenia konta na platformie.
 

 

Na vod.mdag.pl można oglądać filmy z minionych edycji festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity oraz także wybitne filmy fabularne, jak "Niemiłość", "Kwiat szczęścia", "Van Gogh. U bram wieczności" czy "Turysta". Co tydzień pojawiają się nowe tytuły.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij