Znaleziono 0 artykułów
03.04.2020

Zostań w domu z Chanel i Angèle

03.04.2020
Fot. Materiały prasowe Chanel

W obliczu pandemii i trwającej kwarantanny domy mody starają się jeszcze bardziej angażować swoich odbiorców w mediach społecznościowych. Chanel dla swoich fanów zaplanował koncert Angèle.

Belgijska piosenkarka i autorka takich hitów jak „Balance ton quoi” czy „Oui ou non” wystąpi na żywo na Insta Stories Chanel 3 kwietnia o godzinie 13:00. 

Artystka w towarzystwie Isabelle Adjani, Pharrella Williamsa, Margaret Qualley i Sébastiena Telliera pojawiła się niedawno w najnowszej kampanii okularów francuskiego domu mody. Wcześniej zaproszeni goście mogli podziwiać jej muzyczny talent podczas prezentacji kolekcji Métiers d’art, która odbyła się w Paryżu w grudniu 2019 roku. Marka dla fanów muzyki przygotowała także specjalne playlisty dostępne w Apple Music z hitami takich gwiazd jak Queen, Jessie Ware czy The Weeknd.

To kolejny krok francuskiego domu mody w celu wsparcia społeczności podczas walki z pandemią. W miniony weekend właściciele marki ogłosili zamknięcie produkcji we Francji, Włoszech i Szwajcarii. Miejsce luksusowych ubrań i torebek na taśmach zajmą maski i odzież ochronna. Produkcja ruszy, gdy francuskie władze zatwierdzą prototypy.

Katarzyna Pietrewicz
Proszę czekać..
Zamknij