Znaleziono 0 artykułów
20.03.2020

#zostanwdomuzvogue i wygraj roczną prenumeratę magazynu

20.03.2020

Gdy szykowaliśmy do druku kwietniowy numer „Vogue Polska”, nie mogliśmy przewidzieć, że ukaże on się już w innej rzeczywistości, że w zaledwie kilka tygodni zmienią się nasze codzienne życie, praca i nastroje. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, ale jednocześnie chcąc pozostać jak najbliższej naszych Czytelników, umożliwiliśmy zamawianie nowego numeru z darmową dostawą do domu. Teraz ruszamy z akcją #zostanwdomuzvogue. Publikujcie na Instagramie zdjęcia z nowym numerem i hasztagami #zostanwdomuzvogue i #zostanwdomu. Najciekawsze udostępnimy i nagrodzimy.

Z pandemią koronawirusa walczyć dziś muszą nie tylko lekarze, pielęgniarki i przedstawiciele rządów. Elementem odpowiedzialności społecznej staje się stosowanie do odgórnych wytycznych i przyjmowanie z pokorą restrykcji, jakkolwiek mocno nie godziłyby one w naszą codzienną rutynę, upodobania i przyzwyczajenia. Zostajemy w domach:  pracujemy zdalnie, zebrania odbywamy  w formie wirtualnych konferencji, rezygnujemy z towarzyskich spotkań, a posiłki z ulubionych restauracji zamawiamy przez internetowe aplikacje, wspierając tym samym małe, lokalne przedsiębiorstwa.

Nadal chcemy jednak pozostać jak najbliżej naszych Czytelników. Uruchomiliśmy możliwość zamawiania nowego numeru „Vogue Polska” z darmową dostawą do domu, a teraz ruszamy z akcją #zostanwdomuzvogue. Publikujcie na Instagramie zdjęcia z hasztagiem #zostanwdomuzvogue oraz #zostanwdomu i pokażcie, jak spędzacie czas z najnowszym numerem. Najciekawsze fotografie udostępnimy na naszym InstaStories oraz nagrodzimy zestawem złożonym z rocznej prenumeraty i koszulki „Vogue Polska”. 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij