Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Surrealizm i magia: Dlaczego wciąż uciekamy w sny Surrealizm i magia: Dlaczego wciąż uciekamy w sny Wystawa „Surrealizm i magia. Zaczarowana nowoczesność” w Muzeum Barberini w Poczdamie to szansa, by odkryć surrealizm na nowo i zastanowić się nad jego współczesnym znaczeniem.
Podcast „About Time!”, s. 2, odc. 5: Jak memy zmieniają świat na lepsze Podcast „About Time!”, s. 2, odc. 5: Jak memy zmieniają świat na lepsze Z Martą Frej rozmawiamy o umiejętności „pakowania” w memy trudnych do konsumowania treści, o wrażliwości, nowoczesnym feminizmie oraz o tym, dlaczego w ogóle warto komentować rzeczywistość.
Mieszkanie Jolanty Hofman, założycielki ParelParel: Przedwojenna kamienica i ikony designu Mieszkanie Jolanty Hofman, założycielki ParelParel: Przedwojenna kamienica i ikony designu – Wszystko postanowiłam zaprojektować samodzielnie, chciałam, żeby wnętrze było klasyczne i ponadczasowe – mówi Jola Hofman o mieszkaniu w kamienicy z 1914 roku w warszawskim Śródmieściu.
Jennifer Lopez zapowiada nową płytę Jennifer Lopez zapowiada nową płytę Po 20 latach od albumu „This is me… Then”, który był inspirowany związkiem z Benem Affleckiem, JLo zapowiedziała nową płytę. Inspiracją jest ten sam mężczyzna, ale emocje są już zupełnie inne.
Podcast „Szturm sztuk”, s. 2, odc. 5: Art world i świat cyfrowy Podcast „Szturm sztuk”, s. 2, odc. 5: Art world i świat cyfrowy Świat sztuki szykuje się na cyfrową rewolucję. Czy już niedługo wszystkie targi sztuki będą odbywać się w wirtualnych pokojach, gdzie wzniesiemy toast wirtualnym prosecco?
Proszę czekać..