Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Tęczowe seriale, na które czekamy Tęczowe seriale, na które czekamy Wiele najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku podejmuje historie społeczności LGBT+. Oto nasza lista tęczowych seriali, na które z niecierpliwością czekamy.
Bezinteresowna przyjaźń na tle Alp w nagrodzonym w Cannes filmie „Osiem gór” Bezinteresowna przyjaźń na tle Alp w nagrodzonym w Cannes filmie „Osiem gór” Z Felixem van Groeningenem i Charlotte Vandermeersch, którzy odpowiadają za scenariusz i reżyserię nagrodzonego filmu, rozmawiamy o miejscu człowieka w naturze i etosie bezinteresownej przyjaźni.
Podcast „Szturm sztuk”, s. 3, odc. 3: Malarskie trendy, mody i standardy. Rozmowa z Hanią Wołoszańską-Bailly Podcast „Szturm sztuk”, s. 3, odc. 3: Malarskie trendy, mody i standardy. Rozmowa z Hanią Wołoszańską-Bailly Warto wnikliwie przyjrzeć się rynkowi sztuki i spróbować osądzić, co jest sezonową igraszką, co spekulacją, a co trendem. Kiedy spoglądać w stronę świeżych płócien, a kiedy szukać prac klasyków?
Nominowani do Literackiej Nagrody Nike 2023 Nominowani do Literackiej Nagrody Nike 2023 Na liście znalazły się m.in. „Gdynia obiecana. Miasto, modernizm, modernizacja 1920-1939” Grzegorza Piątka czy powieść „Akuszerki” Sabiny Jakubowskiej.
Podcast „Archigłosy”, s. 3, odc. 3: O zmianie myślenia w architekturze Podcast „Archigłosy”, s. 3, odc. 3: O zmianie myślenia w architekturze Gośćmi w trzecim odcinku „Archigłosów” są Małgorzata Kuciewicz i Simone de Iacobis z grupy Centrala, którzy od dwóch dekad zmieniają nasz sposób myślenia o architekturze.
Proszę czekać..