Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Maciej Musiałowski na zamku tworzy przestrzeń dla artystów Maciej Musiałowski na zamku tworzy przestrzeń dla artystów Gdy miałem dziewięć lat, zapisałem sobie w pamiętniku, że przed trzydziestką chcę mieć zamek – mówi Maciej Musiałowski, który w Domanicach tworzy przestrzeń dla artystów.
Podcast „Z przyjemnością: O (pop)kulturze”, s. 3 odc. 3: Po co gwiazdom dokumenty? Podcast „Z przyjemnością: O (pop)kulturze”, s. 3 odc. 3: Po co gwiazdom dokumenty? Co poza sławą łączy Taylor Swift, Selenę Gomez i Eda Sheerana? Gwiazdy muzyki za pomocą filmów i seriali dokumentalnych opowiadają o sobie – ocieplają wizerunek, malują laurkę, zapraszają za kulisy swojego życia.
Podcast „Call to Action”, s. 3, odc. 3: „Dajcie żyć!” - protest OzN i ich opiekunek_ów Podcast „Call to Action”, s. 3, odc. 3: „Dajcie żyć!” - protest OzN i ich opiekunek_ów Rozmawiamy o osobach z niepełnosprawnością, największej mniejszości na świecie. Takiej, do której każdy i każda z nas w którymś momencie życia może dołączyć.
Przełamać stereotyp – kobiety na placu budowy Przełamać stereotyp – kobiety na placu budowy Firma budowlana ERBUD dostrzega w kobietach wielki potencjał. Organizując warsztaty rodzinne „Młode MajstERki”, pragnie zachęcić dziewczynki do wyboru kariery budowlańca. Na małe inżynierki czeka prawdziwy plac budowy.
Druga edycja Alter Perspective by Women@BCG Druga edycja Alter Perspective by Women@BCG Alter Perspective by Women@BCG to wydarzenie dla młodych ko-biet, które planują swoją karierę, pragną posłuchać rad mentorek i poznać inne ambitne absolwentki wyższych uczelni.
Proszę czekać..