Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Medycyna estetyczna okiem specjalistów na I Konferencji Naukowej Off Label Experts Medycyna estetyczna okiem specjalistów na I Konferencji Naukowej Off Label Experts Off Label od początku istnienia chciało edukację z zakresu medycyny estetycznej wznieść na wyższy poziom. I właśnie ten cel realizuje, organizując I Konferencję Naukową Off Label Experts.
W świecie bez dymu W świecie bez dymu Łatwiej niż pożegnać się z nikotyną raz na zawsze, jest ograniczyć jej szkodliwe działanie. Jak przekonują naukowcy, to zmiana, która i tak wyjdzie nam na zdrowie.
Koreańska pielęgnacja K-beauty na co dzień Koreańska pielęgnacja K-beauty na co dzień Słynne koreańskie kosmetyki Kimoco Beauty w drogeriach Rossmann – efekty stosowania masek w płachcie oraz płatków pod oczy są widoczne już po pierwszym użyciu. Skóra zyskuje zdrowy blask, jest gładka, jędrna i nawilżona.
Fryzura od niechcenia: Patent na długie włosy podpatrzony u Jennifer Lawrence Fryzura od niechcenia: Patent na długie włosy podpatrzony u Jennifer Lawrence Aktorka znana z dystansu do show-biznesu podobnie podchodzi do kwestii codziennej stylizacji włosów. Redaktorka amerykańskiego „Vogue’a” zdradza, dlaczego warto iść jej śladem.
Gwiazdy w bobach dobranych do kształtów twarzy i indywidualnych stylów Gwiazdy w bobach dobranych do kształtów twarzy i indywidualnych stylów Od bubble boba Elsy Hosk przez blunt boba Megan Fox po sloba greckiej księżniczki Olimpii. Przedstawiamy 12 gwiazd i ich interpretacji najmodniejszej fryzury 2023 roku.
Proszę czekać..