Znaleziono 0 artykułów
magazyn

Poszczególne wydania

Uzupełnij swoją kolekcję
przy jednorazowym zamówieniu większej ilości archiwalnych numerów prośba o kontakt z naszym biurem obsługi klienta

19,90 zł W prenumeracie zagranicznej: 55,90 zł
Czy wraz z wydaniem papierowym chcesz otrzymać darmową wersję
na urządzenia mobilne?

Zaznacz wydanie, które Cię interesuje:

NR 58 Grudzień 2022

Prostota nie jest moją specjalnością – powiedziała modelka Shalom Harlow na planie sesji okładkowej do grudniowego wydania „Vogue Polska”. I bardzo dobrze, bo to właśnie powrót glamouru stał się tematem przewodnim nowego wydania naszego magazynu. 

NR 57 Listopad 2022

Ma 56 lat, a od 36 jest na topie. Słynie z dystansu do siebie i poczucia humoru. Cindy Crawford zaliczana do grona pierwszych supermodelek została gwiazdą sesji okładkowej listopadowego wydania „Vogue Polska”. Pozostałych ikon, które są tematem przewodnim numeru, szukamy na wybiegach, w sztuce i muzyce. 

NR 56 Październik 2022

Temat tożsamości wzbudza w nas skrajne uczucia. Emocje rosną, gdy do gry wkracza słowo – pisze we wstępniaku redaktor naczelna „Vogue Polska”, Ina Lekiewicz. Do udziału w sesji okładkowej październikowego wydania, którego motywem przewodnim została właśnie tożsamość, zaprosiliśmy pisarkę Dorotę Masłowską oraz rapera Michała „Matę” Matczaka. W życiu zawodowym obojga to właśnie słowo odgrywa kluczową rolę. Sprawdźcie

NR 55 Wrzesień 2022

Wrześniowe wydanie, tzw. September Issue, które tradycyjnie otwiera jesienno-zimowy sezon, zawsze jest wyjątkowe. W tym roku wszystkie międzynarodowe edycje „Vogue’a” łączą się wokół tematu „Fashion’s New World” i interpretują go na swój własny sposób. Co przygotowaliśmy dla naszych czytelników? Przede wszystkim trzy wyjątkowe okładki, sylwetki młodych projektantów, którzy zmieniają oblicze branży mody, wybory najgorętszych trendów sezonu i wiele, wiele więcej.

NR 53-54 Lipiec-sierpień 2022

W wakacyjnym numerze przyglądamy się temu, jak podróże wpływały i wpływają na modę, kulturę i sztukę” – pisze we wstępniaku Ina Lekiewicz, redaktor naczelna. Ale to nie wszystko! Lipcowo-sierpniowe wydanie magazynu znajdziecie z kolejną edycją dodatku „Vogue Polska Travel” pod redakcją Katarzyny Ciejki / Travelicious. Tym razem zabieramy czytelników w podróż po najpiękniejszych polskich miastach, idealnych na krótkie wakacje.

NR 52 Czerwiec 2022

Bez osób LGBT+ nie byłoby świata mody, który znamy. Moda daje im poczucie przynależności, kreatywną wolność i przestrzeń do wyrażania siebie. Osoby LGBT+ są też naszymi przyjaciółmi, członkami naszych rodzin. Z bólem obserwujemy, jak codziennie łamane są ich podstawowe prawa – pisze we wstępniaku do nowego numeru redaktorka naczelna „Vogue Polska” Ina Lekiewicz. Z okazji Miesiąca Dumy czerwcowe wydanie magazynu poświęcamy osobom LGBT+.

Żeby nie brakowało Ci już żadnego wydania, sprawdź naszą ofertę prenumeraty

Prenumerata autoodnawialna

Każdy egzemplarz za 16,90 zł

Zamów
16,90 zł W prenumeracie zagranicznej od 53 zł

Prenumerata roczna

11 numerów

Zamów
169,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 565 zł

Prenumerata dwuletnia

22 numery

Zamów
329,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 1121 zł

Prenumerata półroczna

6 numerów

Zamów
109,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 325 zł

Prenumerata z limitowaną edycją torby Vogue Polska

11 numerów

Zamów
219,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 615 zł

Prenumerata elektroniczna

Zamów
1 - 22 numery

Foreign subscription

Zamów
11 - 22 numery

Biuro obsługi klienta

Kontakt e-mail

prenumerata@vogue.pl
Proszę czekać..