Znaleziono 0 artykułów
magazyn

Wydania archiwalne

Uzupełnij swoją kolekcję
przy jednorazowym zamówieniu większej ilości archiwalnych numerów prośba o kontakt z naszym biurem obsługi klienta

16,90 zł W prenumeracie zagranicznej: 46,20 zł
Czy wraz z wydaniem papierowym chcesz otrzymać darmową wersję
na urządzenia mobilne?

Zaznacz wydanie, które Cię interesuje:

NR 15 Maj 2019

W majowym wydaniu magazynu wspominamy Lee Radziwiłł, która zawsze pozostawała w cieniu swojej bardziej znanej starszej siostry, Jackie Kennedy-Onassis, rozmawiamy także z Charlotte Gainsbourg, która spokój w życiu osobistym równoważy odważnymi decyzjami zawodowymi i którą specjalnie dla "Vogue Polska" na ulicach Paryża sfotografował Juergen Teller. Ponadto podglądamy intensywne życie polskiej aktorki Agnieszki Grochowskiej, zaglądamy do rzymskiego domu projektantki biżuterii Delfiny Delettrez, a także spotykamy się z dwukrotną laureatką Nagrody Nike i zdobywczynią Nagrody Bookera Olgą Tokarczuk, która została kuratorką tegorocznej edycji festiwalu Apostrof.

NR 14 Kwiecień 2019

Światowej sławy fotografka Ellen von Unwerth była nie tylko gościem specjalnym Vogue Polska Festiwal, ale stanęła także za obiektywem sesji okładkowej do kwietniowego wydania naszego magazynu. Za inspirację do sesji, na której spotkały się Kasia Struss i Ola Rudnicka, posłużyła postać Maty Hari, holenderskiej tancerki oskarżonej o szpiegostwo na rzecz Francji i Niemiec. W najnowszym wydaniu magazynu żegnamy także legendę mody. Karl Lagerfeld zmarł 19 lutego 2019 r. O fenomenie artysty, świetnego marketingowca i przede wszystkim wizjonera, który kolekcjami Chanel po swojemu opowiadał historię o świecie Mademoiselle, pisze Piotr Zachara. Ponadto rozmawiamy z pierwszą superbohaterką uniwersum Marvela, twórcami marki Dsquared2, a także z Mary Komasą, która właśnie nagrała płytę „Disarmed”.

NR 13 Marzec 2019

Pierwsze urodziny świętuje się tylko raz. Wiedzieliśmy więc, że marcowy numer „Vogue Polska” musi być wyjątkowy. Dlatego na miejsce naszej sesji okładkowej wybraliśmy nie jedno, a trzy miasta. Gdańsk, Gdynia i Sopot reprezentują otwartość i tolerancję. To miasta kosmopolityczne, szanujące tradycję, ale jednocześnie gotowe na eksperymenty. To tu przed obiektywem duetu Hill & Aubrey pozowała Małgosia Bela, która po raz drugi pojawiła się na okładce polskiej edycji magazynu. W najnowszym numerze "Vogue Polska" spotkaliśmy się także z ludźmi, którzy mają odwagę iść swoją drogą. Artyści, prawnicy, dziennikarze, projektanci, aktywiści i społecznicy, którzy łamią schematy i mówią głośno o trudnych sprawach, które większość z nas wolałaby przemilczeć.

NR 12 Luty 2019

W Hollywood podoba mi się to, że jeśli człowiek jest w czymś dobry, daje mu się szansę – wyznawała Joanna Kulig, gwiazda naszej lutowej okładki w rozmowie z Pawłem Pawlikowskim. Aktorka i reżyser „Zimnej wojny” spotkali się w Los Angeles tuż przed ogłoszeniem oscarowych nominacji. W najnowszym numerze magazynu odwiedziliśmy także polskie Tatry, gdzie Marta Krzeptowska z siostrą Marychą prowadzą schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów. Zajrzeliśmy także do atelier Magdy Butrym na warszawskim Powiślu, a także do domu spadkobierczymi słynnej firmy kosmetycznej Estée Lauder w Aspen.

NR 11 Styczeń 2019

Są takie propozycje, które przyjmuje się bez namysłu – mówi gwiazda styczniowego wydaniu „Vogue Polska” Magdalena Cielecka. Aktorkę, którą już niedługo zobaczymy w nowej produkcji Borysa Lankosza sfotografowaliśmy w kuluarach Teatru Wielkiego w Warszawie. W nowym numerze magazynu przyglądamy się także młodym aktorom, którzy będą kształtować przyszłość polskiego kina i teatru. Przybliżamy także czytelnikom postać wybitnej dokumentalistki Ewy Ewart, polujemy na obiecujących, gruzińskich projektantów, rozmawiamy z Isabel Marant, a także zastanawiamy się czy dni streetwear'u są już policzone.

NR 10 Grudzień 2018

Była twarzą takich marek jak Burberry, Dior, Versace czy Alexander McQueen. 28-letnia modelka Edie Campbell, którą na potrzeby sesji okładkowej pierwszego grudniowego wydania „Vogue Polska”, sfotografowaliśmy w Londynie, zaciekle walczy z nadużyciami branży mody. Rok temu najbardziej wpływowy dziennik świata mody, „Women’s Wear Daily” opublikował jej list otwarty. Modelka potępiała niegodne traktowanie młodych modelek i modeli. Z kolei o tym, jak ważna jest różnorodność w świecie mody, Maja von Horn rozmawiała w Warszawie z Sinéad Burke. Poznajemy także zupełnie nowe oblicze Moniki Brodki, która od ponad roku prowadzi na Instagramie konto ze zdjęciami potraw, a także przybliżamy rodzimych projektantów, którzy walczą o ocalenie tradycyjnych zawodów.

NR 9 Listopad 2018

Po pierwszym September Issue poświęconym aktualnym trendom, tematem przewodnim numeru listopadowego uczyniliśmy sztukę. Gościnną redaktorką „Vogue Art” została wybitna polska artystka Paulina Ołowska. Scenografię do naszej sesji okładkowej tym razem stanowiła willa na włoskiej wyspie Stromboli. To właśnie tam pod okiem Pauliny Ołowskiej Kacper Kasprzyk sfotografował supermodelkę Anję Rubik. Artystka miała wolną rękę nie tylko przy tworzeniu koncepcji tej części magazynu, ale odpowiadała także za dobór współpracowników i autorów tekstów. W „Vogue Art” znajdziemy więc materiał Milovana Farronato, dyrektora festiwalu Volcano Extravaganza. Przedstawiamy także postać Michelle Lamy, artystki i żony Ricka Owensa. Co więcej, uczestniczymy w seansie spirytualnym, w którym Paulina Ołowska przywołuje ducha polskiej rzeźbiarki i graficzki Aliny Szapocznikow.

NR 8 Październik 2018

Nawet producenci wiodącej sesji do ósmego numeru „Vogue Polska” byli zaskoczeni, jak wiele miejsc w Chicago jest związanych z Polską. Do miasta, w którym Al Capone rozgrywał mafijne porachunki, przyjechaliśmy sfotografować Monikę Jac Jagaciak. Na okładce naszego październikowego wydania pojawiła się w asyście zespołu Polonia. W środku pokazaliśmy także inne niezwykłe Polki, które żyją za oceanem. Bohaterkami naszego październikowego numeru zostały także modelki Mody Polskiej oraz projektant legendarnej polskiej marki, Jerzy Antkowiak. Na specjalnej sesji tuż przed wystawą poświęconą Modzie Polskiej spotkaliśmy się z mistrzem i jego muzami. Szefowa działu reportażu, Hanna Rydlewska spotkała się natomiast z Sokołem, czyli Wojtkiem Sosnowskim. Ewelina Dziewiela przygląda się nowym talentom w świecie mody, a także mikroinfluencerom, którzy mają coraz większy wpływ na to, co kupujemy. W nowym numerze magazynu Anda Rottenberg odwiedziła także Agnieszkę Holland w jej położonym na malowniczych, francuskich wrzosowiskach domu.

NR 7 Wrzesień 2018

Wrzesień to dla „Vogue’a” szczególny miesiąc. Numer, który ukazuje się na otwarcie sezonu jesienno-zimowego, zawsze jest wyjątkowy. Nie inaczej jest w przypadku polskiego wydania, które równie mocno, co jego międzynarodowe odpowiedniki skupia się na modzie. W poszukiwaniu idealnych ujęć do siódmego numeru magazynu udaliśmy się m.in. do Kazimierza Dolnego, Nowej Huty i warszawskich Łazienek Królewskich. Najważniejsza sesja odbyła się jednak poza Polską. Do East Hampton zaprosiła nas gwiazda naszej wrześniowej okładki, ikona modelingu Christy Turlington. W branży mody nie ma drugiej modelki, która cieszyłaby się tak dużym szacunkiem i uznaniem. Niemniej, nie tylko moda wysuwa się na pierwszy plan wrześniowego numeru „Vogue Polska”. Większość naszych bohaterów, również Christy, angażuje się społecznie. Rozmawiamy więc m.in. z Anną Alboth, Polką nominowaną do Pokojowej Nagrody Nobla oraz z prezydent Łodzi, Hanną Zdanowską.

NR 5/6 Lipiec-sierpień 2018

Gwiazda sesji okładkowej najnowszego numeru „Vogue Polska”, aktorka Kasia Smutniak gra emocjami. Nie boi się mówić wprost o tym, co jej się podoba, a co nie. Od lat mieszka we Włoszech, tam odnosi sukcesy, jednak nadal czuje silny związek z Polską. To właśnie na wydmach w okolicach Łeby do lipcowo-sierpniowego numeru „Vogue Polska” sfotografował ją Stanisław Boniecki. Podróże to często poruszany motyw w wakacyjnym numerze "Vogue Polska". Redaktorzy działu kultury piszą o najciekawszych wydarzeniach w różnych zakątkach Polski i świata. W „Dwugłosie” Joanna Bator i Max Cegielski – autorzy niezwykle doświadczeni w podróżach – zastanawiają się, gdzie i kiedy przekraczamy strefę komfortu w czasach świata bez granic i kiedy samotność w podróży jest nam potrzebna. 

NR 4 Czerwiec 2018

Modelka i aktywistka, która nie boi się trudnych tematów. Fotograf, który fachu uczył się od samego Richarda Avedona. Adwoa Aboah i Tim Walker spotkali się w Londynie, na planie sesji okładkowej czerwcowego numeru „Vogue Polska”. Karierę w branży mody zaczynała w 2009 roku, jednak dopiero kilka lat później usłyszał o niej świat. Modelka głośno i odważnie mówi o swoim strachu, depresji i uzależnieniach. Pomaga innym kobietom w walce z podobnymi problemami. Założony przez nią Gurls Talk to grupa wsparcia online, spotkania i panele organizowane na całym świecie. Adwoa udowadnia, że nie ma jednego kanonu piękna i że rzeczywisty świat nie wygląda tak, jak kolorowe magazyny dla kobiet. Zachowuje przy tym fantastyczne poczucie humoru. Zapytana, kto powinien ją zagrać w filmie biograficznym, odpowiada: „Morgan Freeman”. To nie koniec trudnych tematów, które poruszamy na łamach najnowszego numeru. Redaktor mody Ewelina Dziewiela udowadnia, że seks nie zawsze sprzedaje, przynajmniej modę, a projektanci coraz częściej chcą nas ubierać, a nie rozbierać. Z kolei profesor Monika Płatek i Anna Dziewit-Meller, w rubryce Dwugłos dyskutują o tym, dlaczego współczesne Polki muszą w różnych aspektach życia wyważać wciąż te same drzwi, co ich babki. Ich rozmowę moderuje Ola Wiechnik.

NR 3 Maj 2018

Twarzą trzeciego numeru "Vogue Polska" jest Natalia Vodianova – supermodelka i filantropka, która wychowuje piątkę dzieci. W rozmowie z Filipem Niedenthalem opowiedziała o tym, jak poczucie odpowiedzialności przekuć w pracę na rzecz społeczności. Różnorodność to także jedna z myśli przewodnich tego numeru. W sesji „Burberry dla wszystkich” pytamy naszych bohaterów o prawo do równego traktowania, a także składamy hołd Christopherowi Bailey’emu, który swoją ostatnią kolekcję dla brytyjskiego domu mody zadedykował społeczności LGBTQ. Przysłuchujemy się rozmowie Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Mariuszem Szczygłem, którzy dyskutują o tym, czym jest dla nich dziennikarstwo. Jak likwidować społeczne podziały i włączać w społeczeństwo wykluczonych? Opowiada nam o tym antropolożka kulturowa, pół Polka, pół Romka Joanna Talewicz-Kwiatkowska.

NR 2 Kwiecień 2018

Eva Herzigova – supermodelka, ikona stylu - to twarz drugiego numeru Vogue Polska. Autorem zmysłowej, nowojorskiej sesji jest Chris Collis. W Londynie, w historycznym klubie „Ognisko Polskie”, Kuba Ryniewicz sfotografował wiosenną kolekcję Erdema Moralogliu, jednego z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich projektantów. Z kolei imon Upton, zajmujący się fotografią najpiększniejszych wnętrz na świecie, odwiedził zakopiańską Witkiewiczówkę.

NR 1 Marzec 2018

Pierwszy numer magazynu – pełen polskich symboli, zarówno współczesnych, jak i nostalgicznych – zbudowany jest wokół artystycznego projektu sławnego fotografa Juergena Tellera. Od okładki, na której polskie supermodelki Małgosia Bela i Anja Rubik pozują na tle Pałacu Kultury, po wnętrze numeru, gdzie w wyjątkowym projekcie zaprezentowano wybitne osobowości, często odpowiedzialne za dzisiejsze postrzeganie polskiej kultury i sztuki.

Żeby nie brakowało Ci już żadnego wydania, sprawdź naszą ofertę prenumeraty

Prenumerata roczna

11 numerów

Zamów
135,00 zł W prenumeracie zagranicznej: 457,30 zł

Prenumerata dwuletnia

22 numery

Zamów
260,00 zł W prenumeracie zagranicznej: 904,60 zł

Prenumerata półroczna

6 numerów

Zamów
85,00 zł W prenumeracie zagranicznej: 260.80 zł

Foreign subscription

Zamów
11 - 22 numery

Prenumerata z limitowaną edycją torby Vogue Polska

11 numerów

Zamów
180,00 zł W prenumeracie zagranicznej: 502,30 zł

Prenumerata elektroniczna

Zamów
1 - 22 numery

Biuro obsługi klienta

Kontakt e-mail

prenumerata@vogue.pl

Kontakt telefoniczny

+48 22 336 7907

Godziny pracy

Poniedziałek-piątek
8:00 - 18:00

Proszę czekać..
Vogue Polska
Drogi Czytelniku,

Żeby móc dalej dostarczać Ci materiały redakcyjne wysokiej jakości i zgodne z Twoimi zainteresowaniami, potrzebujemy zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Jednocześnie zapewniamy, że dbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo, nie zwiększając w żaden sposób naszych uprawnień. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę.

Pliki cookie

Strona vogue.pl korzysta z plików tzw. cookie, w celu dostosowania jej funkcjonalności do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje w zakresie polityki prywatności i zasad wykorzystania plików cookies dostępne są TUTAJ.

Wyrażam zgodę