Znaleziono 0 artykułów
14.03.2022

Nowy ulubieniec świata mody: Jacob Elordi

14.03.2022
Fot. Getty Images

Czas na serię zachwytów. Jacob Elordi, aktor z serialu „Euforia”, to nasz nowy modowy ulubieniec miesiąca, choć nie muszą tego zdania podzielać wszyscy. Uwielbiamy go nie tylko wtedy, gdy pojawia się podczas tygodni mody, ale to właśnie w tym czasie zrobił na nas największe wrażenie.

Niepokorny bohater serialu „Euforia” był ostatnio bardzo zabiegany – jako gość pojawił się na pokazach praktycznie wszystkich znaczących marek. Tuż po otwarciu sklepu Burberry przy Rodeo Drive w Los Angeles 24-latek poleciał do Mediolanu na pokaz Bottegi Venety. W jego stylizacji pojawiły się pikowana torba Cassette, okulary przeciwsłoneczne Persol oraz… lizak w dłoni. Moment z Chupa Chups to niemal powtórka z sytuacji z Cheetosami jego kolegi z obsady, Angusa Clouda, podczas pokazu Coach w Nowym Jorku.

Fot. Getty Images

Prosto z Mediolanu Elordi poleciał do Paryża, gdzie został powitany przez zespół Saint Laurent, otrzymując od niego luksusową stylizację na motocyklistę, którą zaprezentował na ściance. Podczas pokazu aktor tym razem nie konsumował żadnych słodyczy, choć nie mamy pewności, bo naszą uwagę skupił dyskretny kolczyk Elordiego w lewym uchu (czy ten element biżuterii stanie się teraz nowym męskim must have niczym łańcuch typu Connell?).

W sezonie pokazów jesień-zima 2022, w którym obsada „Euforii” zdominowała pierwsze rzędy (Chloe Cherry w Chet Lo jest naszą kolejną faworytką), Elordi zrobił furorę swoim umiarkowanym podejściem do strojenia się. Oczywiście w Bottedze i Saint Laurent wyglądał jak rasowy it-boy, ale to raczej wyjątki, bo aktor zwykle stawia na klasykę w luźniejszym wydaniu oraz monochromatyczne zestawienia. Dzięki temu zawsze wygląda stylowo i bardzo naturalnie.

Fot. Getty Images

Zagadką pozostaje, co aktor nosi w nonszalancko zarzuconych na ramię torbach. Ktokolwiek zna odpowiedź, niech się nią z nami podzieli.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Alice Newbold
Proszę czekać..
Zamknij