Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Z przyjemnością: O (pop)kulturze”, s. 3 odc. 3: Po co gwiazdom dokumenty? Podcast „Z przyjemnością: O (pop)kulturze”, s. 3 odc. 3: Po co gwiazdom dokumenty? Co poza sławą łączy Taylor Swift, Selenę Gomez i Eda Sheerana? Gwiazdy muzyki za pomocą filmów i seriali dokumentalnych opowiadają o sobie – ocieplają wizerunek, malują laurkę, zapraszają za kulisy swojego życia.
Podcast „Jak ona to robi”, s. 3, odc. specjalny: Ewa Farna Podcast „Jak ona to robi”, s. 3, odc. specjalny: Ewa Farna Zainspirowana kampanią „Lekcje wartości” L’Oreal Paris z polsko-czeską piosenkarką Ewą Farną rozmawiam o dorastaniu na oczach świata, akceptacji siebie i radości ze swojego ciała.
Podcast „Call to Action”, s. 3, odc. 3: „Dajcie żyć!” - protest OzN i ich opiekunek_ów Podcast „Call to Action”, s. 3, odc. 3: „Dajcie żyć!” - protest OzN i ich opiekunek_ów Rozmawiamy o osobach z niepełnosprawnością, największej mniejszości na świecie. Takiej, do której każdy i każda z nas w którymś momencie życia może dołączyć.
Podcast „Taki teraz trend”, s. 1, odc. 3: Korona Podcast „Taki teraz trend”, s. 1, odc. 3: Korona Piotr Zachara zaprasza na trzeci odcinek niepoprawnego politycznie podcastu "Taki teraz trend". Tym razem dobiera się do głów noszących najmodniejszy dodatek sezonu, którym jest korona.
Podcast „W pogoni za kolacją”, s. 3, odc. 3: Etxebarri Podcast „W pogoni za kolacją”, s. 3, odc. 3: Etxebarri Co powiecie na grilla? Choć grillowanie wydaje się prozaiczną czynnością, Etxebarri sprawi, że popatrzycie na ogrodowe barbecue zupełnie inaczej. Ta restauracja naprawdę przyprawia krytyków kulinarnych o wzruszenia.
Proszę czekać..