Znaleziono 0 artykułów

Podcasty

Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Dobry skład”, s. 4, odc. 1: Składnik życia Podcast „Dobry skład”, s. 4, odc. 1: Składnik życia W premierowym odcinku 4. sezonu „Dobrego składu” rozmawiamy z modelką i influencerką Karoliną Malinowską. Jaki jest jej ulubiony składnik kosmetyczny i jaka była najlepsza porada beauty, jaką kiedykolwiek usłyszała?
Podcast „Szturm sztuk”, s. 6, odc. 1: Nowe życie muzeum. Rozmowa z Agnieszką Lajus Podcast „Szturm sztuk”, s. 6, odc. 1: Nowe życie muzeum. Rozmowa z Agnieszką Lajus Jakie metamorfozy przechodzi Muzeum Narodowe w Warszawie? Anna Theiss rozmawia z dyrektorką muzeum Agnieszką Lajus.
Podcast „Jak ona to robi”, s. 7, odc. 1: Z Justyną Sobczyk o inkluzywności w teatrze Podcast „Jak ona to robi”, s. 7, odc. 1: Z Justyną Sobczyk o inkluzywności w teatrze Anna Sańczuk rozmawia z reżyserką Justyną Sobczyk, założycielką Teatru 21 i Centrum Sztuki Włączającej na warszawskiej Pradze, o tym, czy świat otwarty na inność jest możliwy i jak go budować.
Podcast „Czas odzyskany”, s. 7, odc. 1: Diabeł. Gość: Andrzej Chyra Podcast „Czas odzyskany”, s. 7, odc. 1: Diabeł. Gość: Andrzej Chyra O diable i diabelskości rozmawiamy z Andrzejem Chyrą, który gra Mefista w „Elizabeth Costello” Krzysztofa Warlikowskiego. Tym odcinkiem zaczyna się nowy sezon „Czasu odzyskanego”.
Podcast „Inna strona świata”, s. 5, odc. 1: Piotr Iwiczuk o transpłciowości Podcast „Inna strona świata”, s. 5, odc. 1: Piotr Iwiczuk o transpłciowości Nowy sezon podcastu „Inna strona świata” rozpoczynamy rozmową z Piotrem Iwiczukiem o rozpoznaniu własnej tożsamości płciowej.
Podcast „No generation like this”, s. 1, odc. 1: Generacja Z na rynku pracy Podcast „No generation like this”, s. 1, odc. 1: Generacja Z na rynku pracy W nowym podcaście „No generation like this” Aleksandra Charzewska przygląda się najbardziej osamotnionemu pokoleniu w historii, generacji Z. W pierwszym odcinku rozmawiamy o tym, jak pokolenie Z podchodzi do pracy.
Podcast „O milimetr do przodu”, s. 4, odc. 1: Neuroarchitektura. Gościni: Joanna Jurga Podcast „O milimetr do przodu”, s. 4, odc. 1: Neuroarchitektura. Gościni: Joanna Jurga Co sprawia, że czujemy się bezpiecznie w przestrzeni – nie tylko fizycznie, ale też emocjonalnie? Rozmowa z  Joanną Jurgą, neuroarchitektką i propagatorką wiedzy o dobrostanie w kontekście przestrzeni.
Podcast „Słowo za słowo”, s. 5, odc. 1: Małgorzata Czyńska o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Podcast „Słowo za słowo”, s. 5, odc. 1: Małgorzata Czyńska o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Wiosenny sezon podcastu „Słowo za słowo” rozpoczynamy od rozmowy z Małgorzatą Czyńską o jej nowej książce „Zgiełk serca. Opowieść o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej”.
Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne”, s. 7, odc. 1: Długowieczność i rola tożsamości Podcast „Osobiste rozmowy holistyczne”, s. 7, odc. 1: Długowieczność i rola tożsamości Jak można zmienić postrzeganie swojej tożsamości i wpłynąć tym na swój dobrostan? Co o budowaniu zdrowia mówią starożytne mądrości Tybetu i na ile możemy korzystać z nich dzisiaj?
Podcast „Ikony stylu lat 90.”, s. 2, odc. 1: Cindy Crawford. Ciało i umysł Podcast „Ikony stylu lat 90.”, s. 2, odc. 1: Cindy Crawford. Ciało i umysł W nowym odcinku podcastu „Ikony stylu lat 90.” Natalia Hołownia opowiada historię supermodelki Cindy Crawford. Większość osób sądziła, że skoro jest ładna, to musi być głupia. Dlatego przez całe życie próbowała udowodnić, że jest inaczej. 
  1. Podcasty
Proszę czekać..