Znaleziono 0 artykułów

Podcasty

Proszę czekać..

Podcasty Vogue Polska

Aż 26 wyjątkowych audycji o modzie, sztuce, zdrowiu, kulturze, architekturze i astrologii. Wśród prowadzących dziennikarze „Vogue Polska” oraz współpracujący z magazynem eksperci: Wojciech Engelking, Orina Krajewska, Małgosia Minta czy Harel. Uruchamiamy program podcastowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Podcast „Inna strona świata”, s. 4, odc. 2: O relacjach polsko-litewskich z Witoldem Liszkowskim Podcast „Inna strona świata”, s. 4, odc. 2: O relacjach polsko-litewskich z Witoldem Liszkowskim Anda Rottenberg z burmistrzem Puńska, przedstawicielem mniejszości litewskiej w Polsce, Witoldem Liszkowskim rozmawia o historii i o języku Litwy, obyczajach i relacjach polsko-litewskich.
Podcast „Piosenki, które znamy”, s. 3, odc. 1: Krzysztof Zalewski o dorosłości i o delikatności Podcast „Piosenki, które znamy”, s. 3, odc. 1: Krzysztof Zalewski o dorosłości i o delikatności Krzysztof Zalewski na przebojowej płycie „Zgłowy” podsumowuje swoje doświadczenia. Artysta, świętując 40. urodziny, dojrzewa jako muzyk, jako mężczyzna i jako ojciec. O czym śpiewa na nowym albumie?
Podcast „Love is on the air”, s. 2, odc. 1: Para, której szalona miłość przypomina film Podcast „Love is on the air”, s. 2, odc. 1: Para, której szalona miłość przypomina film Miłość od pierwszego wejrzenia, wielkie ormiańskie zaręczyny i ślub w japonkach – drugi sezon podcastu „Love is on the air” zaczynamy od historii Ali i Piotrka.
Podcast „Jak ona to robi”, odcinek specjalny: Z Aleksandrą Beltą-Iwacz o budowaniu dziewczyńskiej mocy Podcast „Jak ona to robi”, odcinek specjalny: Z Aleksandrą Beltą-Iwacz o budowaniu dziewczyńskiej mocy Dlaczego presja wywierana na dziewczynki jest większa, niż ta wywierana na chłopców i jak można to zmieniać będąc rodzicem? W ramach kampanii LEGO „Dziewczynki Mogą Wszystko” rozmawiamy z psycholożką Aleksandrą Beltą-Iwacz.
Podcast „Wspólna kuchnia”, s. 1, odc. 1: Burani badnjan z Amsal Faizi Podcast „Wspólna kuchnia”, s. 1, odc. 1: Burani badnjan z Amsal Faizi W ramach podcastu „Wspólna kuchnia” odkrywamy korzenie kulturowe i zwyczaje osób z doświadczeniem uchodźstwa. W pierwszym odcinku Amsal Faizi opowiada o afgańskiej kulturze i obyczajach.
Podcast „Po polsku, po niemiecku. Queery na Dolnym Śląsku”, odc. 1: Queerowy Wrocław 1869-1949 Podcast „Po polsku, po niemiecku. Queery na Dolnym Śląsku”, odc. 1: Queerowy Wrocław 1869-1949 Joanna Ostrowska i Mathias Foit wprowadzają w tematykę queerstorii, czyli historii mniejszości seksualnych i płciowych, byłych wschodnich terenów niemieckich, a konkretnie Wrocławia i Dolnego Śląska.
Podcast „Beauty Roast & Toast”, s. 5, odc. 1: Rozmowa nieautoryzowana Podcast „Beauty Roast & Toast”, s. 5, odc. 1: Rozmowa nieautoryzowana Agnieszka Zygmunt debiutuje w wideorozmowie z autorami podcastu „Nieautoryzowani”. Słucha tego, co, z przymrużeniem oka, mają do powiedzenia mężczyźni w temacie zdrowia, urody, nagości i wstydu.
Podcast „Deal with Queer”, s. 1. odc. 1: Zinternalizowana homofobia Podcast „Deal with Queer”, s. 1. odc. 1: Zinternalizowana homofobia W nowym podcaście szukamy odpowiedzi na pytanie: jak żyć w Polsce, nie będąc osobą heteronormatywną? W pierwszym odcinku przyjrzymy się kolektywnej traumie, której doświadczają osoby nieheteronormatywne.
Podcast „Galaktyki”, s. 3, odc. 1: Kasia Warnke o filmie „Rzeczy niezbędne” Podcast „Galaktyki”, s. 3, odc. 1: Kasia Warnke o filmie „Rzeczy niezbędne” Wielokrotnie pisała dla teatru, teraz debiutuje jako współautorka scenariusza filmu „Rzeczy niezbędne”. Kasia Warnke opowiada o swoich literackich inspiracjach, o sensualności, a także o stracie i doświadczeniach granicznych.
Podcast „Wolna Amerykanka”, s. 1, odc. 9: Dlaczego wybory w USA obchodzą cały świat? Podcast „Wolna Amerykanka”, s. 1, odc. 9: Dlaczego wybory w USA obchodzą cały świat? Amerykanie są na finiszu kampanii wyborczej. Deklaracje kandydatów sugerują odmienne podejścia do sprawowania polityki zagranicznej. Jak może wyglądać polityka międzynarodowa Stanów Zjednoczonych po wyborach opowiada dr Małgorzata Bonikowska, prezeska Centrum Stosunków Międzynarodowych.
  1. Podcasty
Proszę czekać..