Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Efekt Thierry’ego Muglera Efekt Thierry’ego Muglera U Thierry’ego Muglera wszystko jest kosmiczne – obojętne czy projektuje modę, ubiera Lady Gagę, czy reżyseruje teledyski dla George’a Michaela. Rozmowa z Christophem de Lataillade, dyrektorem artystycznym. Muglera
Janusz Głowacki. Świat bez Głowy Janusz Głowacki. Świat bez Głowy Nigdy nie narzekał, a zawsze żartował. Pewnie dlatego też śmierć do niego nie pasowała. I skoro on umarł, to znaczy, że teraz już i my wszyscy umrzemy.
Justyna Kopińska: Muszę kończyć Justyna Kopińska: Muszę kończyć Jest tylko jedna grupa ludzi, która wkurza mnie bardziej od nadętych intelektualistów. To lizusy, którzy nadętych intelektualistów stawiają na piedestale.
Barbara Wrońska: Chciałam poczuć wolność Barbara Wrońska: Chciałam poczuć wolność Byłam wychowywana przez kobiety w domu, w którym nie było kultu kobiety. Kobiety musiały być bardzo silne, ponieważ mężczyźni je często zawodzili – mówi nam Basia Wrońska.
„Boz”: lwica z Doliny Krzemowej „Boz”: lwica z Doliny Krzemowej Bozoma „Boz” Saint John to – według Business Insidera – jedna z najlepiej ubranych kobiet-szefów w Dolinie Krzemowej. Z jej zdaniem liczą się wszyscy. Dla Vogue.pl udzieliła wywiadu dzień przed kolacją u Sheryl Sandberg.
Cynthia Nixon wchodzi do polityki Cynthia Nixon wchodzi do polityki Jak zrobić przyjemność mężczyźnie? Wystarczy przekazać mu kontrolę – mówiła Miranda Hobbes, którą Cynthia Nixon grała w serialu „Seks w wielkim mieście”. Teraz to ona jako aktorka, aktywistka i matka sięga po władzę
Luksus z ulicy. Świat według Virgila Abloha Luksus z ulicy. Świat według Virgila Abloha Z wykształcenia architekt i inżynier, z zamiłowania DJ. Co takiego w sobie ma Abloh, że zaufał mu jeden z najstarszych francuskich domów mody?
Shrimps: futrzane krewetki z Londynu Shrimps: futrzane krewetki z Londynu Hannah Weiland karierę w świecie mody zaczynała od jednego produktu – kolorowego, sztucznego futra. Dziś Shrimps to jedna z nielicznych marek w branży, którą uwielbieniem darzy PETA.
Kopińska przed #CzarnymProtestem: Nie dajmy sobie odebrać głosu Kopińska przed #CzarnymProtestem: Nie dajmy sobie odebrać głosu Od wielu lat ograniczana jest u nas wolność kobiety i jej prawo do sprawiedliwych wyroków. To nie jest kwestia opcji politycznej, ale skostniałego systemu – mówi Justyna Kopińska
Marcin Wicha: Źle napisane zdanie źle wygląda Marcin Wicha: Źle napisane zdanie źle wygląda Nastały straszne czasy dla języka. Nagle żaden rzeczownik nie może chodzić po świecie bez trzech przymiotników – mówi Marcin Wicha.
Anna Lewandowska: Szukam w ludziach dobra Anna Lewandowska: Szukam w ludziach dobra Z ambasadorką marki Calzedonia spotkaliśmy się w Weronie, na Calzedonia Summer Show 2018. Zapytaliśmy Annę Lewandowską o jej ulubione modele kostiumów kąpielowych, ale rozmawialiśmy również o jej planach na najbliższą przyszłość.
„Dwa dolary i sześć kamyczków”. Polska kostiumografka w Nowym Jorku  „Dwa dolary i sześć kamyczków”. Polska kostiumografka w Nowym Jorku Stroje projektantki kostiumów Małgorzaty Turzańskiej nosili m.in. Ethan Hawke, Julianne Moore i bohaterowie serialu „Stranger Things”. Wkrótce w jej kreacjach – w serialu „The First” – zobaczymy Seana Penna.
#metoo Stevena Spielberga #metoo Stevena Spielberga Steven Spielberg w „Player One”, swoim najnowszym filmie po raz kolejny postawił kobietę w centrum akcji - to ona uratuje głównego bohatera. Hollywood długo nie chciało darować Spielbergowi prokobiecych sympatii.
Tiulowa rewolucja Molly Goddard Tiulowa rewolucja Molly Goddard W 2013 roku ceny ubrań z jej kolekcji dla ASOS zaczynały się od 150 funtów. Dzisiaj za projekty, które wyszły spod jej ręki, trzeba zapłacić dużo więcej. Molly Goddard to jedna z najgorętszych postaci w świecie mody.
Made in Apollonia. Rodzinne imperium piekarskie Made in Apollonia. Rodzinne imperium piekarskie Apollonia Poilâne, 34-letnia absolwentka Harvardu od półtorej dekady zarządza rodzinnym imperium piekarskim, które sprzedaje produkty w trzech europejskich krajach i od lat cieszy się sympatią możnych tego świata.
„Cool people to remember”. Dyrektorka castingów o kulisach swojej pracy „Cool people to remember”. Dyrektorka castingów o kulisach swojej pracy O tym jak biznes, polityka i moda kształtują współczesne definicje piękna, rozmawiamy z dyrektorką castingów, Anią Jóźwiak.
Algorytm zrozumie cię lepiej Algorytm zrozumie cię lepiej Świat usłyszał o Michale Kosińskim, gdy algorytmy, które opracował wykorzystali architekci brexitu oraz doradcy w kampanii wyborczej Donalda Trumpa.
Juliette Binoche: Bycie kobietą oznacza nieustanną walkę Juliette Binoche: Bycie kobietą oznacza nieustanną walkę Walka kobiet trwa. Na każdym polu, w każdej dziedzinie życia. Jako kobieta po pięćdziesiątce, doświadczona, mogę jedno zagwarantować: nie poddamy się. Nigdy.
Manuela Gretkowska: Prawa kobiet zostały złamane już dawno Manuela Gretkowska: Prawa kobiet zostały złamane już dawno O Czarnym Piątku rozmawiamy z Ewą Woydyłło, Manuelą Gretkowską, Maciejem Stuhrem, Anją Rubik oraz Jackiem Poniedziałkiem.
Miroslava Duma: caryca na cenzurowanym Miroslava Duma: caryca na cenzurowanym Styczniowy tydzień mody haute couture Duma opuściła w atmosferze skandalu. Czy branża mody da jej jeszcze jedną szansę?
Proszę czekać..
Vogue Polska
X Strona vogue.pl korzysta z plików tzw. cookie, w celu dostosowania jej funkcjonalności do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje w zakresie polityki prywatności i zasad wykorzystania plików cookies dostępne są TUTAJ.