Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Mika Urbaniak: Wystarczy być sobą Mika Urbaniak: Wystarczy być sobą Miała 14 lat, gdy po raz pierwszy sięgnęła po alkohol. Piła, żeby zagłuszyć poczucie, że jest niewystarczająco dobra. Dziś opowiada o tym, jak odbudowała swoje życie, żeby dać innym nadzieję na zmianę.
Beata Gawęda-Pawełek: W świecie win wygrywają odkrywcy Beata Gawęda-Pawełek: W świecie win wygrywają odkrywcy Beata Gawęda-Pawełek, twórczyni Kieliszków na Próżnej, opowiada nam o wymy-ślaniu nowych miejsc, o tym, co napędza ją w pracy, i o znaczeniu kobiet w świecie wina.
Bromance: Brad Pitt i George Clooney, przyjaciele na zawsze Bromance: Brad Pitt i George Clooney, przyjaciele na zawsze Bohaterami dobrego serialu o męskiej przyjaźni mogliby być właśnie oni: Brad Pitt i George Clooney. Ich relacja, oparta na zaufaniu, pod-ziwie, sympatii, trwa od ponad dwóch dekad.
To, że zarabiam więcej niż mój partner, rodzi problemy w związku To, że zarabiam więcej niż mój partner, rodzi problemy w związku Nie stać mnie na takie życie – mówi wieloletni partner Agaty. Gdy ona pnie się po szczeblach kariery, jej młodszy o kilka lat chłopak szuka siebie. Dysproporcja zarobków zachwiała równowagę w ich związku. Czy relacja przetrwa?
 Kalibabka: Koniec toksycznej legendy Kalibabka: Koniec toksycznej legendy Książka „Kalibabka. Historia największego uwodziciela PRL” Wiktora Krajewskiego demaskuje mit wielkiego uwodziciela Polski lat 80., poznajemy wyrachowanego przestępcę.
Proszę czekać..