Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..

Vogue Wedding

Jeden dzień, zdaniem wielu najpiękniejszy w życiu. Tygodnie, a często miesiące przygotowań. Ślub to wyjątkowy moment, dlatego tak ważna jest odpowiednia oprawa tego wydarzenia. W zakładce Vogue Wedding znajdziecie najnowsze trendy ślubne, inspiracje prosto z wybiegów, a także rozmowy z ciekawymi postaciami. Wszystko po to, aby zapamiętać te niezwykłe chwile na zawsze.

Podwójny ślub projektantki i jej siostry bliźniaczki Podwójny ślub projektantki i jej siostry bliźniaczki Jest tak delikatny, że rozpadnie się, kiedy kichniesz – mówiła poprzednia właścicielka stuletniego koronkowego welonu Gemmie McCloskey, która razem z siostrą Orlagh wyszła za mąż podczas wspólnej ceremonii.
Za kulisami wesela Lady Amelii Spencer Za kulisami wesela Lady Amelii Spencer Bratanica księżnej Diany powiedziała „tak” Gregowi Malletowi w malowniczych okolicznościach: w otoczonym winnicami Stellenbosch, położonym na południu Afryki.
Powiedz tak: Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami szlachetnymi Powiedz tak: Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami szlachetnymi Od projektu Selima Mouzannara z fiołkowym ametystem po obrączkę z szafirem – oto biżuteria, która jest pięknym dowodem, że pierścionek zaręczynowy nie musi być zdobiony diamentem.
Stylistka gwiazd wzięła ślub w oryginalnej sukni Erdema Stylistka gwiazd wzięła ślub w oryginalnej sukni Erdema Stylistka gwiazd Laura Sophie Cox poślubiła ukochanego Leo Drapera, dyrektora kreatywnego w agencji reklamowej, podczas pełni księżyca na rodzinnej farmie w Cotswolds.
Zabudowana suknia i rozbudowana uroczystość: Spektakularny ślub Rose Easton Zabudowana suknia i rozbudowana uroczystość: Spektakularny ślub Rose Easton Awangardowa w swoim ascetycznym stylu suknia ślubna, rejs zabytkową barką po Tamizie i wesele inspirowane klimatem filmu „Kucharz, złodziej, jego żona i jej kochanek”.
Proszę czekać..