Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Probiotyki w kosmetykach. Przełom w pielęgnacji trądziku i cery wrażliwej Probiotyki w kosmetykach. Przełom w pielęgnacji trądziku i cery wrażliwej Leczą stany zapalne, wygładzają zmarszczki, przyspieszają gojenie podrażnionej skóry i nie pochodzą z innej planety. Probiotyki oprócz działania na poprawę odporności organizmu, okazują się receptą na piękną skórę.
Backcombing, imprinting, flamboyage. Koloryzacja 2.0 Backcombing, imprinting, flamboyage. Koloryzacja 2.0 W tym sezonie możliwości koloryzacji jest tak wiele, że zabrakłoby dni w kalendarzu, żeby je wszystkie wypróbować. Na które warto zwrócić uwagę?
Nawilżenie skóry przez 72 godziny czy zwykłe lanie wody? Nawilżenie skóry przez 72 godziny czy zwykłe lanie wody? Woda w kosmetykach to podstawa. Jak ją zatrzymać w skórze? Jak ją "wtłoczyć” do środka? Czym różni się ta komórkowa od termalnej czy micelarnej? Sprawdzamy.
Glass skin, maski i esencje. Co warto skopiować z k-beauty? Glass skin, maski i esencje. Co warto skopiować z k-beauty? Koreanki słyną z pięknej skóry bez niedoskonałości i zmarszczek. Jak one to robią? Przestrzegają kilku podstawowych zasad pielęgnacji. Sprawdzamy, czego warto się od nich nauczyć.
Dylan Blue od Versace: siła i słodycz Dylan Blue od Versace: siła i słodycz Współczesna kobieta chce uwodzić, ale walczy o równouprawnienie. Ubiera się seksownie, ale dla siebie, a nie dla mężczyzn. Dla tej, która wierzy, że można mieć wszystko, Versace stworzyło zapach Dylan Blue Pour Femme.
Proszę czekać..
Vogue Polska
X Strona vogue.pl korzysta z plików tzw. cookie, w celu dostosowania jej funkcjonalności do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje w zakresie polityki prywatności i zasad wykorzystania plików cookies dostępne są TUTAJ.