Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Polskie marki wnętrzarskie odrabiają lekcje z przeszłości Polskie marki wnętrzarskie odrabiają lekcje z przeszłości Wspierają się rodzimymi rzemieślnikami i dostosowują swoje produkty do aktualnych potrzeb. Takie są polskie marki wnętrzarskie.
Łączy nas pamięć. 75. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim Łączy nas pamięć. 75. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim 19 kwietnia 2018 r. przypada 75. rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim. W rocznicę tego wydarzenia Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN po raz szósty prowadzi akcję społeczno-edukacyjną „Żonkile”.
Paweł Grobelny z nagrodą za najlepiej zaprojektowaną przestrzeń publiczną w Polsce Paweł Grobelny z nagrodą za najlepiej zaprojektowaną przestrzeń publiczną w Polsce Paweł Grobelny z nagrodą jury za najlepiej zaprojektowaną przestrzeń publiczną w Polsce w ramach ogólnopolskiego plebiscytu „Polska Architektura XXL”.
Międzynarodowe święto fotografii w Bazylei Międzynarodowe święto fotografii w Bazylei Zbliża się czwarta edycja Photo Basel, prestiżowych targów artystycznych w całości poświęconych wystawom i promocji międzynarodowej fotografii, które w tym roku odbędą się pod okiem kuratora Daniela Blochowitza.
20 lat duetu A.F. Vandevorst 20 lat duetu A.F. Vandevorst An Vandevorst i Filip Arickx to małżeństwo i duet projektantów stojących za belgijską marką A.F. Vandevorst, która w tym roku świętuje swoje dwudziestolecie książką „A.F. Vandevorst, Ende Neu”.
Niewygodny debiut, który zmusza do śmiechu i złości (na siebie) Niewygodny debiut, który zmusza do śmiechu i złości (na siebie) Debiutancki film Rungano Nyoni "Nie jestem czarownicą" pokazuje jak skomplikowany i paradoksalny jest świat afrykańskich kobiet. Reżyserka przenosi nas do Zambii, gdzie przyglądamy się oskarżonej o czary 9-letniej Shuli.
Muzyczny Olimp: Michał Nesterowicz Muzyczny Olimp: Michał Nesterowicz Startujemy w Vogue.pl z cyklem "Muzyczny Olimp", poświęconym gwiazdom muzyki klasycznej . Poprowadzi go znana skrzypaczka, Patrycja Piekutowska. Pierwszy przystanek – Kuala Lumpur i spotkanie z dyrygentem Michałem Nesterowiczem.
Świat oczami dziecka. Mocny debiut z Katalonii Świat oczami dziecka. Mocny debiut z Katalonii Debiutancki film Carli Simón „Lato 1993” pod względem intensywności obrazu przypomina nominowane do Oscara „Tamte dni, tamte noce” Luki Guadagnino.
„Zimna Wojna” Pawlikowskiego powalczy o Złotą Palmę w Cannes „Zimna Wojna” Pawlikowskiego powalczy o Złotą Palmę w Cannes „Zimna Wojna” to pierwsza od dawna polska produkcja, która znalazła się w Konkursie Głównym najważniejszego festiwalu filmowego na świecie.
5 najważniejszych idei Gdynia Design Days 2018 5 najważniejszych idei Gdynia Design Days 2018 Od 6 do 15 lipca 2018 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia spotkają się przedstawiciele polskiej branży projektowej, przedsiębiorcy i pasjonaci dobrego wzornictwa. Hasło przewodnie – Error.
Proszę czekać..
Vogue Polska
X Strona vogue.pl korzysta z plików tzw. cookie, w celu dostosowania jej funkcjonalności do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje w zakresie polityki prywatności i zasad wykorzystania plików cookies dostępne są TUTAJ.