Znaleziono 0 artykułów
Proszę czekać..
Demontaż atrakcji. „Fabelmanowie” Demontaż atrakcji. „Fabelmanowie” Wydaje się łatwe zainscenizować własne dzieciństwo, gdy jest się uznanym reżyserem, a to pułapka narcyzmu, hermetyzmu i bajdurzenia. „Fabelamanowie” Stevena Spielberga to jednak film wartki, wizjonerski, pełny emocji.
Podcast „Open Mike”, s. 2, odc. 6: Cezary Tomaszewski Podcast „Open Mike”, s. 2, odc. 6: Cezary Tomaszewski Niemal 30 lat po tej pamiętnej premierze, „Priscilla” trafiła na deski Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, a wyreżyserował ją Cezary Tomaszewski – gość Mike'a Urbaniaka w podcaście Open Mike.
Wystawa fotografiki w Krakowie Wystawa fotografiki w Krakowie W krakowskim Muzeum Fotografii otwiera się wystawa „Fotografika. Fotografia Artystyczna w Polsce 1927-1987”, która odpowie na pytanie, czy fotografika była sztuką czy rzemiosłem.
Książka tygodnia: Agnieszka Kościańska, Michał Petryk, „Odejdź. Rzecz o polskim rasizmie” Książka tygodnia: Agnieszka Kościańska, Michał Petryk, „Odejdź. Rzecz o polskim rasizmie” Wnikliwa książka Agnieszki Kościańskiej i Michała Petryka to krótki wykład o tym, że pogarda wobec Innego jest częścią składową naszej kultury.
Księżna i książę Sussex sami o sobie: Zwiastun serialu dokumentalnego „Harry & Meghan” Księżna i książę Sussex sami o sobie: Zwiastun serialu dokumentalnego „Harry & Meghan” – Nikt nie widzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami – mówi książę Harry w zwiastunie serialu dokumentalnego Netfiksa „Meghan & Harry”.
Proszę czekać..