Znaleziono 0 artykułów
24.05.2023

Eksponowanie biustonosza ulubionym trendem gwiazd na lato

24.05.2023
Eksponowanie biustonosza najpopularniejszym trendem gwiazd na lato 2023 roku (Fot. Getty Images)

Podczas festiwalu filmowego w Cannes Scarlett Johansson i Sydney Sweeney odsłaniając biustonosze pod sukienkami, dołączyły do grona gwiazd lansujących trend na eksponowanie bielizny.

Eksponowanie bielizny tak, by stała się równoprawnym elementem garderoby, to żadna nowość. Pod koniec lat 90. XX wieku rozpoczynający wtedy karierę Alexander McQueen stworzył ikoniczny model spodni Bumster. – Dolna część kręgosłupa to najbardziej erotyczny obszar ciała – powiedział potem „Guardianowi”. Nie można zapomnieć także o fascynacji Jean-Paula Gaultiera biustonoszami stożkowymi, które począwszy od pokazu kolekcji na sezon jesień-zima 1984 r. stały się znakiem rozpoznawczym jego projektów.

Dziś bieliźniany trend ma różne oblicza. W najnowszym wydaniu w centrum jest biustonosz. Zmysłowa moda z pokazów Next Gen, Versace i Saint Laurent przeszła na czerwony dywan, gdzie Rihanna, Zoë Kravitz czy Iriną Shayk coraz chętniej odsłaniają ciało. Na festiwalu filmowym w Cannes trend podchwyciły Sydney Sweeney i Scarlett Johansson, potwierdzając, że bielizna w roli głównej jest nie tylko na czasie, ale też en vogue.

1/4 Scarlett Johansson

2/4 Phoebe Waller-Bridge

3/4 Sydney Sweeney

4/4 Irina Shayk

Julia Lubecka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Eksponowanie biustonosza ulubionym trendem gwiazd na lato
Proszę czekać..
Zamknij