Znaleziono 0 artykułów
29.01.2024

Księżna Charlene w granatowym garniturze o głębokiej barwie to szczyt eleganckiego looku

29.01.2024
Fot. VALERY HACHE/AFP/East News

W sobotę 27 stycznia Charlene Grimaldi, pojawiła się u boku swojego męża w katedrze św. Mikołaja, by wziąć udział w uroczystych obchodach dnia św. Dewoty, która jest patronką Monako. Na tę okazję książęca para zgodnie wybrała garnitury. Choć zarówno męski garnitur, jak i jego damski odpowiednik utrzymane były w granatowym odcieniu to jednak reprezentowały zupełnie inne style.

Książę Albert do eleganckich spodni w kant założył taliowaną marynarkę zapinaną na dwa guziki. Połączył ją z białą koszulą i granatowym krawatem. Bezpieczną klasykę podbijały oszczędne dodatki, jak znaczek wpięty w klapę, czy eleganckie buty. Za to księżna Charlene wykazała się niezwykłą klasą i zaprezentowała czym może być idealny garnitur damski.

Nowoczesne damskie garnitury? Księżna Charlene daje lekcje stylu

Fot. VALERY HACHE/AFP/East News

Dwurzędowa długa marynarka, szerokie spodnie w kant i głęboki granatowy odcień materiału przywodzą na myśl marynarski styl. Lekko lśniący materiał dodaje wyrafinowania. Ten ciemnoniebieski garnitur damski od Emilii Wicksteadma w sobie królewską klasę, którą podkreśliły szal zawiązany na szyi, kolorystyczna spójność, czy rezygnacja z płaszcza. Minimalistycznej kompozycji nie zakłócają zbędne dodatki. Księżna ograniczyła się wyłącznie do diamentowych kolczyków i ciemnej kopertówki.

Fot. VALERY HACHE/AFP/East News

Ekstrawaganckie garnitury damskie, czy klasyczne fasony?

Współczesne garnitury damskie są konkurencją dla eleganckich sukni. Święcą triumfy na czerwonym dywanie, wpisując się w stylizacje takich gwiazd jak ZendayaAngelina Jolie, czy Julia Roberts. Ostatnio wariację kanonicznego fasonu zaprezentowała Emma Stone, zmieniając długie spodnie na rybaczki.

Również koronowane głowy sięgają często po kolorowe garnitury - w czerwieni lubi pojawiać się królowa Letycja, a w fiolecie księżna Kate.

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżna Charlene w granatowym garniturze o głębokiej barwie to szczyt eleganckiego looku
Proszę czekać..
Zamknij