Znaleziono 0 artykułów
03.06.2019

Szefowa stylistów „Vogue Polska” wybiera stylizacje na festiwal H&M Loves Music

Redakcja Vogue.pl

Karolina Gruszecka układa stylizacje na festiwalowy weekend.

Czerwiec upłynie pod znakiem muzyki i dobrej zabawy podczas kolejnej już edycji festiwalu H&M Loves Music. Czekają nas trzy weekendy pełne koncertów. W najbliższy piątek, 7 czerwca, zacznie się energetycznie od koncertów Bass Astra X Igo i Mrozu. Ale będzie też lirycznie z mocnym tekstem – 15 czerwca wystąpią Kortez i Basia Wrońska. A potem zrobi się bardzo kobieco – 22 czerwca festiwal zamkną Brodka i Natalia Przybysz.

(Fot. Kasia Marcinkiewicz)

Na 12 koncertach będziemy mieli okazję zobaczyć na żywo całą plejadę polskich gwiazd, od Rosalie, przez projekt Jimek Symphonixx Bis, aż po O.S.T.R. A szeroki wachlarz artystów oznacza też całą gamę emocji i modowych inspiracji. Jednak zanim 7 czerwca porwie nas pierwszy koncert festiwalu, Karolina Gruszecka, szefowa stylistów „Vogue Polska”, zadba o naszą szafę.

Gruszecka co tydzień opracuje po dwie kompletne stylizacje dla kobiet i mężczyzn. Inspirowane najnowszymi trendami i muzycznym nastrojem weekendowych koncertów, ubrania z metką H&M będzie można znaleźć na specjalnie oznaczonych wieszakach we flagowym salonie marki przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 w Warszawie.

Pierwsza selekcja szefowej stylistów „Vogue Polska” już trafiła do sklepu. Będzie tam dostępna do czwartku, 6 czerwca. Karolina zbudowała z ubrań własną modową opowieść: – To dziewczyna rodem z pokazu Jacquemusa. Ważne są dla niej kolor, luz i zabawa – mówi, ale podkreśla też praktyczne aspekty swoich wyborów. – Mała torebka noszona na szyi to idealne rozwiązanie na festiwal. Buty muszą być wygodne, więc postawiłam na espadryle i kowbojki. A chustka zawiązana na głowie sprawdzi się lepiej niż kapelusz...

Kolejna selekcja festiwalowych stylizacji Vogue Polska x H&M Loves Music pojawi się już w piątek 7 czerwca. Więcej informacji można znaleźć na facebookowym profilu H&M.

1/11Szefowa stylistów „Vogue Polska” wybiera stylizacje na festiwal H&M Loves Music

Proszę czekać..
Zamknij