Znaleziono 0 artykułów
18.11.2020

Premierowo na Vogue.pl: Jubileuszowa kolekcja toreb MOLEHILL

Michalina Murawska

W numerologii piątka uchodzi za najbardziej żywiołową, otwartą na zmiany i wszechstronną ze wszystkich cyfr. Choć obchodząca w tym roku piąte urodziny marka Molehill faktycznie mocno ewoluowała, jej baza pozostała taka sama. W jubileuszowej kolekcji nawiązania do przeszłości mieszają się z innowacją.

Mija pięć lat, odkąd Molehill zaistniała na polskim rynku, prezentując dwa flagowe modele skórzanych toreb. Z okazji jubileuszu powraca do korzeni, ale nie dosłownie. Owszem, do najnowszej kolekcji włączono modele nawiązujące do debiutanckich weekenderów i nieco mniejszych shopperów, ale jednocześnie wzbogacono ich prostotę nutką sensualizmu. Zmieniają się ich linie, całość jest bardziej elegancka.

Tej stylowej powtórce z rozrywki towarzyszy wierność zasadom, które marce przyświecały od początku. To wiara w wysokiej jakości wykonanie, rzemiosło i funkcjonalność. – Rzemiosło oznacza dla nas innowację – mówi założyciel i dyrektor kreatywny Molehill, Łukasz Król. A o jubileuszowej kolekcji mówi, że stanowi dla niego studium prostoty. Forma jest wyciszona, kształty subtelne, a wykończenie surowe. To minimalizm najwyżej próby – praktyczny i cieszący oko.

 

Zdjęcia: Mateusz Grzelak

Makijaż i włosy: Iza Kućmierowska

4/6Tylko u nas: Jubileuszowa kolekcja torebek MOLEHILL

Proszę czekać..
Zamknij