Znaleziono 0 artykułów
magazyn

Poszczególne wydania

Uzupełnij swoją kolekcję
przy jednorazowym zamówieniu większej ilości archiwalnych numerów prośba o kontakt z naszym biurem obsługi klienta

19,90 zł W prenumeracie zagranicznej: 55,90 zł
Czy wraz z wydaniem papierowym chcesz otrzymać darmową wersję
na urządzenia mobilne?

Zaznacz wydanie, które Cię interesuje:

NR 61 Marzec 2023

Zaproszenie Anji Rubik do współpracy przy urodzinowym numerze było dla nas oczywistością. Po pierwsze, w tym roku Anja świętuje 25 lat kariery. Po drugie, Anja uosabia wartości „Vogue’a”. Między kolejnymi sesjami dla magazynów (na samych okładkach różnych edycji „Vogue’a” pojawiła się ponad 40 razy!) znajduje czas na aktywizm i walkę o dostęp do edukacji seksualnej w Polsce – pisze we wstępniaku do urodzinowego wydania „Vogue Polska” Ina Lekiewicz, redaktor naczelna.

NR 59-60 Styczeń-luty 2023

Nowe twarze, młode talenty, premiery kolekcji – pierwszy w 2023 roku numer „Vogue Polska” poświęcamy debiutantom. W styczniowo-lutowym wydaniu magazynu z dwiema okładkami do wyboru znajdziecie sylwetki najmłodszego pokolenia projektantów, rozmowę z Magdaleną Wieczorek, gwiazdą filmu „Zadra”, i analizę sukcesu Toma Forda.

NR 58 Grudzień 2022

Prostota nie jest moją specjalnością – powiedziała modelka Shalom Harlow na planie sesji okładkowej do grudniowego wydania „Vogue Polska”. I bardzo dobrze, bo to właśnie powrót glamouru stał się tematem przewodnim nowego wydania naszego magazynu. 

NR 57 Listopad 2022

Ma 56 lat, a od 36 jest na topie. Słynie z dystansu do siebie i poczucia humoru. Cindy Crawford zaliczana do grona pierwszych supermodelek została gwiazdą sesji okładkowej listopadowego wydania „Vogue Polska”. Pozostałych ikon, które są tematem przewodnim numeru, szukamy na wybiegach, w sztuce i muzyce. 

NR 56 Październik 2022

Temat tożsamości wzbudza w nas skrajne uczucia. Emocje rosną, gdy do gry wkracza słowo – pisze we wstępniaku redaktor naczelna „Vogue Polska”, Ina Lekiewicz. Do udziału w sesji okładkowej październikowego wydania, którego motywem przewodnim została właśnie tożsamość, zaprosiliśmy pisarkę Dorotę Masłowską oraz rapera Michała „Matę” Matczaka. W życiu zawodowym obojga to właśnie słowo odgrywa kluczową rolę. Sprawdźcie

NR 55 Wrzesień 2022

Wrześniowe wydanie, tzw. September Issue, które tradycyjnie otwiera jesienno-zimowy sezon, zawsze jest wyjątkowe. W tym roku wszystkie międzynarodowe edycje „Vogue’a” łączą się wokół tematu „Fashion’s New World” i interpretują go na swój własny sposób. Co przygotowaliśmy dla naszych czytelników? Przede wszystkim trzy wyjątkowe okładki, sylwetki młodych projektantów, którzy zmieniają oblicze branży mody, wybory najgorętszych trendów sezonu i wiele, wiele więcej.

Żeby nie brakowało Ci już żadnego wydania, sprawdź naszą ofertę prenumeraty

Prenumerata autoodnawialna

Każdy egzemplarz za 16,90 zł

Zamów
16,90 zł W prenumeracie zagranicznej od 53 zł

Foreign subscription

Zamów
11 - 22 numery

Prenumerata roczna

11 numerów

Zamów
169,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 565 zł

Prenumerata dwuletnia

22 numery

Zamów
329,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 1121 zł

Prenumerata półroczna

6 numerów

Zamów
109,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 325 zł

Prenumerata z limitowaną edycją torby Vogue Polska

11 numerów

Zamów
219,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 615 zł

Prenumerata z bluzą z limitowanej edycji

11 numerów

Zamów
500,00 zł

Prenumerata elektroniczna

Zamów
1 - 22 numery

Biuro obsługi klienta

Kontakt e-mail

prenumerata@vogue.pl
Proszę czekać..