Znaleziono 0 artykułów
magazyn

Poszczególne wydania

Uzupełnij swoją kolekcję
przy jednorazowym zamówieniu większej ilości archiwalnych numerów prośba o kontakt z naszym biurem obsługi klienta

19,90 zł W prenumeracie zagranicznej: 55,90 zł
Czy wraz z wydaniem papierowym chcesz otrzymać darmową wersję
na urządzenia mobilne?

Zaznacz wydanie, które Cię interesuje:

NR 76-77 Lipiec-sierpień 2024

Wakacyjny numer poświęcamy muzyce. Do dwóch sesji okładkowych zaprosiliśmy wyjątkowych artystów. Według rankingu Spotify sanah jest najczęściej słuchaną polską artystką w ostatnim dziesięcioleciu. W ciągu roku potrafi sprzedać ponad milion płyt. Dawid Podsiadło nie musiał nawet reklamować najnowszej trasy koncertowej. Bilety wyprzedały się w rekordowym tempie (na wywiad znalazł czas po koncercie, na który przyszło 60 tysięcy osób) – pisze we wstępniaku Ina Lekiewicz Levy, redaktorka naczelna „Vogue Polska”. Oprócz tego lipcowo-sierpniowe wydanie „Vogue Polska” kupicie z dodatkiem „Vogue Polska Travel”, które w tym sezonie zabierze was w podróż po polskich górach. 

NR 76 Czerwiec 2024

„W tym numerze przyglądamy się związkom mody i folkloru. W poszukiwaniu inspiracji wybraliśmy się na sesje zdjęciowe do Meksyku, Tajwanu i na Podlasie”, pisze we wstępniaku czerwcowego numeru „Vogue Polska” redaktorka naczelna Ina Lekiewicz Levy. 

NR 75 Maj 2024

„Benjamin Grillon, autor koncepcji sesji okładkowej tego numeru, uważa niebieski za najbardziej fascynujący spośród kolorów. – Powiedziałbym, że spośród kolorów tęczy, ale w tęczy nie ma niebieskiego. Tak samo jak nie występuje w naturze” – pisze we wstępniaku redaktorka naczelna Ina Lekiewicz-Levy. To właśnie temu odcieniowi poświęcony został majowy numer „Vogue Polska”.

NR 74 Kwiecień 2024

Kwietniowe wydanie „Vogue Polska” pojawi się w sprzedaży z dwoma okładkami do wyboru. Gwiazdą pierwszej z nich jest Gemma Ward, supermodelka lat 2000., która dziś, wraz z innymi gwiazdami tamtych lat, takimi jak Mariacarla Boscono, Jessica Stam czy Agyness Deyn, triumfalnie powraca na wybiegi. „Obecnie pierwsze skrzypce gra osobowość, a nie kult młodości i rygorystyczne dbanie o szczupłą sylwetkę” — pisze redaktorka naczelna „Vogue Polska” Ina Lekiewicz-Levy. Najlepszym tego przykładem jest druga gwiazda z okładki, Sylke Golding, która w wieku 57 lat pracuje dla Etro, Balmain i The Row. Wychowana we wschodnim Berlinie w czasach komunizmu Sylke Golding zaistniała w branży, gdy wyjechała z rodziną do Szwecji. Przekonuje, że nie tęskni za młodością, kategorycznie zakazując retuszu swoich zmarszczek. Historie przedstawicieli różnych pokoleń to temat przewodni kwietniowego wydania „Vogue Polska”.

NR 73 Marzec 2024

Mam nadzieję, że ten numer będzie okazją do wspólnego świętowania – pisze we wstępniaku redaktorka naczelna Ina Lekiewicz Levy. A jest co świętować, o czym na łamach magazynu przekonuje Maria Fredro-Smoleńska. Co jeszcze znajdziecie w marcowym wydaniu z dwiema okładkami do wyboru? Bartosz Bielenia opowiada nam o pracy na planie filmu „Kos”, eksperci analizują, jak będzie wyglądać moda w 2030 roku, a my zdradzamy, o czym marzymy w nadchodzącym sezonie.

NR 71-72 Styczeń-luty 2024

Poznajcie posłanki i senatorkę, które po raz pierwszy zasiądą w polskim parlamencie. Zanurzcie się w niezwykłej modzie z Korei Południowej, która podbija świat. Dowiedzcie się, czym charakteryzował się styl Carolyn Bessette-Kennedy, ikony lat 90. XX wieku. Jesteście ciekawi, co dla Mary Komasy jest w procesie twórczym najważniejsze? A może jakie plany na przyszłość ma młoda aktorka Martyna Byczkowska? Sprawdźcie, co jeszcze znajdziecie w najnowszym wydaniu „Vogue Polska” z dwiema okładkami do wyboru.

Żeby nie brakowało Ci już żadnego wydania, sprawdź naszą ofertę prenumeraty

Prenumerata autoodnawialna

Każdy egzemplarz za 16,90 zł

Zamów
16,90 zł W prenumeracie zagranicznej od 53 zł

Foreign subscription

Zamów
11 - 22 numery

Prenumerata roczna

11 numerów

Zamów
169,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 565 zł

Prenumerata dwuletnia

22 numery

Zamów
329,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 1121 zł

Prenumerata półroczna

6 numerów

Zamów
109,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 325 zł

Prenumerata z limitowaną edycją torby Vogue Polska

11 numerów

Zamów
219,00 zł W prenumeracie zagranicznej od 615 zł

Prenumerata z bluzą z limitowanej edycji

11 numerów

Zamów
500,00 zł

Prenumerata elektroniczna

Zamów
1 - 22 numery

Biuro obsługi klienta

Kontakt e-mail

prenumerata@vogue.pl
Proszę czekać..