Znaleziono 0 artykułów
22.03.2022

Marka adidas zaprasza na webinar o braffitingu

22.03.2022
Fot. Materiały prasowe

„Wsparcie to podstawa” – pod takim hasłem możemy oglądać kampanię adidas z kolekcją nowych sportowych staników dla kobiet. 23 marca marka organizuje specjalny webinar, na którym podpowie, jak wybrać dla siebie ten właściwy.

Marka adidas szeroko podchodzi do tematu wsparcia, wychodząc od funkcjonalnej bielizny, a kończąc na wsparciu jakie kobiety mogą dawać sobie nawzajem. W ramach akcji został stworzony już specjalny klip we współpracy z Womanifesto, będący choreograficzną interpretacją hasła kampanii oraz energetyczny trening z Ewą Chodakowską, podczas którego można było przetestować nowe staniki adidas w akcji. To także seria podcastów stworzonych wspólnie z Karoliną Sobańską, w których autorka wraz ze swoimi gościniami rozmawia o wsparciu nie tylko w wymiarze sportowym.

Fot. Materiały prasowe

Kolejny inspirujący event odbędzie się już jutro, 23 marca. To webinar na grupie ARW, prowadzony przez ekspertkę adidas Dianne Francis-Pankowska, która pokaże, jak poprawnie dobierać stanik sportowy. Opowie też o skutkach źle dobranego biustonosza oraz przedstawi ciekawostki ze świata brafittingu. Na webinarze pojawią się gościnnie influencerki Ogi Ugonoh i Dominika Stelmach.

Na webinar można zapisać się przez aplikację ARW.

 

Agnieszka Zygmunt
Proszę czekać..
Zamknij