Znaleziono 0 artykułów
20.01.2023

Aktorka Charlotte Rampling zamyka pokaz Ami

20.01.2023
Charlotte Rampling zamknęła pokaz Ami. (Fot. Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE)

Charlotte Rampling, zanim związała się ze światem filmu, pozowała przed obiektywem Helmuta Newtona czy Irvinga Penna. Ikona stylu lat 70. swoim znakiem rozpoznawczym uczyniła garnitury i właśnie w takim stroju zamknęła pokaz kolekcji męskiej Ami jesień-zima 2023 podczas tygodnia mody w Paryżu.

Podczas paryskiego tygodnia mody męskiej jesień-zima 2023 nie brak inspirujących kolekcji ani zaskakujących momentów. Goście pokazu Louis Vuitton, który odbył się 19 stycznia, mieli okazję obejrzeć wyjątkowy występ hiszpańskiej artystki Rosalíi. Założyciel LGN do udziału w pokazie zaprosił Lucasa Bravo, znanego z serialu „Emily w Paryżu”, a także Stefana Gianino, który wcielił się w członka sycylijskiej mafii w drugim sezonie „Białego Lotosu”.

Niespodziankę przygotował także francuski projektant Alexandre Mattiussi. Założyciel marki Ami chętnie zaprasza do udziału w swoich pokazach europejskie ikony kina. W poprzednim sezonie show otwierała francuska aktorka Audrey Tautou. Tym razem, 19 stycznia, prezentując kolekcję męską na jesień-zimę 2023 po wybiegu przeszła Charlotte Rampling. Modelka i aktorka zamyknęła pokaz ubrana w granatowy, trzyczęściowy, oversize’owy garnitur i skórzane baletki z noskiem w szpic.

Charlotte Rampling zamknęła pokaz Ami (Fot. Materiały prasowe Ami)

Pokaz odbył się w siedzibie zespołu Narodowej Opery Paryża, Opéra Bastille. – Chodzi o powrót do miejsca, w którym czuję się dobrze, które wiele dla mnie znaczy. Dlatego czuję, jakby to była moja pierwsza kolekcja – to właściwie kolekcja, którą chciałbym zrobić, gdy zaczynałem 12 lat temu – powiedział Alexandre Mattiussi dziennikarzom dzień przed pokazem.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij