Znaleziono 0 artykułów
17.01.2022

Aktorzy w pokazie Prady na jesień-zimę 2022

17.01.2022
Jeff Goldblum na pokazie Prady (Fot. ImaxTree)

16 stycznia w Mediolanie dom mody Prada zaprezentował męską kolekcję na sezon jesień-zima 2022. Na wybiegu, poza modelami, pojawili się znani aktorzy, m.in.: Kyle MacLachlan, Thomas Brodie-Sangster i Jeff Goldblum.

W męskiej kolekcji Prady na sezon jesień-zima 2022 królują ponadczasowe wełniane i skórzane płaszcze, a wśród nich modele ozdobione futerkiem. Nie brakuje również oversize’owych marynarek i kurtek. Uwagę przykuwają kombinezony w pudrowych kolorach. Jak ogłosiła marka: „Kolekcja celebruje ideę pracy – w różnych sferach i znaczeniach. Jest praktyczna i codzienna, ale nadaje ci formalnego charakteru”.

Kyle MacLachlan (Fot. ImaxTree)

Pokaz otworzył Kyle MacLachlan, znany m.in. z roli agenta Dale’a Coopera w kultowym serialu „Miasteczko Twin Peaks”. 62-letni aktor zaprezentował klasyczny czarny płaszcz z klapami, założony na niebieski metaliczny kostium, spod którego wystawał golf z fioletowo-żółtymi zdobieniami. Po wydarzeniu MacLachlan napisał na Twitterze: „Dziękuję #RafSimons! To był zaszczyt rozpocząć ten pokaz”.

Asa Butterfield (Fot. ImaxTree)
Jeff Goldblum na pokazie Prady (Fot. ImaxTree)

Równie spektakularne było zakończenie show. Jako ostatni pojawił się Jeff Goldblum, znany z filmów „Park Jurajski”, „Grand Budapest Hotel” czy „Dzień Niepodległości”. 69-letni aktor wkroczył na wybieg zdecydowanym krokiem. Miał na sobie ozdobiony moherowym futerkiem, klasyczny czarny płaszcz, spod którego widać było czarny golf. Aktor zaprezentował również eleganckie spodnie, masywne buty i skórzane rękawiczki.

Thomas Brodie-Sangster (Fot. ImaxTree)

W pokazie wystąpił także Thomas Brodie-Sangster („Gambit królowej”, „Więzień labiryntu”, „To właśnie miłość”), który zaprezentował monochromatyczną czarną stylizację złożoną z kombinezonu, marynarki, rękawiczek i lakierowanych butów. Na wybiegu pojawili się również aktorzy: Asa Butterfield („Sex Education”), Ashton Sanders („Moonlight”), Jaden Michael („Paterson”), Filippo Scotti („The Hand of God”) i Damson Idris („Snowfall”).

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij