Znaleziono 0 artykułów
22.12.2021

Al Pacino jak gwiazda pop z lat 80. w kampanii Saint Laurenta na wiosnę-lato 2022

22.12.2021
Al Pacino (Fot. Getty Images)

Al Pacino jak gwiazda pop z lat 80.! 81-letni aktor został sportretowany przez Davida Simsa. W swojej kampanii na wiosnę-lato 2022 Saint Laurent promuje antyageizm i płynność płci. 

Legendarny aktor występuje w projekcie dyrektora kreatywnego marki Anthonyego Vaccarella. Ma na sobie koszulę z kokardą przy kołnierzu, która odzwierciedla obecne w kolekcji inspiracje płynnością płci, wenecka modą XVIII wieku oraz popkulturowym nurtem new romantic z lat 80., nosi też garnitur z kamizelką, ozdobione lśniącymi pasami oraz okulary słoneczne o geometrycznym kształcie.

W tym roku legendarnego aktora, laureata Oscara, któremu sławę przyniosły role w „Ojcu chrzestnym” i „Człowieku z blizną”, mogliśmy oglądać w filmie Ridleya Scotta „Dom Gucci” obok Lady Gagi i Adama Drivera. Zagrał Aldo Gucciego, czyli prezesa włoskiego domu mody w latach 1953 – 1986 i najstarszego syna założyciela marki Guccio Gucciego.

Na początku grudnia twarzą damskiej linii kampanii YSL na wiosnę-lato 2022 została kultowa modelka, która szczyt sławy osiągnęła w latach 70. i 80. – 65-letnia Jerry Hall

Brytyjski fotograf David Sims popularność zdobył w latach 90., między innymi dzięki wprowadzeniu do fotografii własnego stylu, łączącego surowość i dynamikę przedstawienia. Fotografował kampanie takich marek, jak Prada, Louis Vuitton, Givenchy, Valentino, czy Alexander Wang. Współpracował z Kate Moss. Znajduje się na liście 500 najbardziej wpływowych ludzi branży mody według magazynu „The Business of Fashion”. 

Hanna Łopuszyńska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Al Pacino jak gwiazda pop z lat 80. w kampanii Saint Laurenta na wiosnę-lato 2022
Proszę czekać..
Zamknij