Znaleziono 0 artykułów
18.05.2024

Anja Rubik w posągowej kreacji Saint Laurent na Festiwalu Filmowym w Cannes 2024

18.05.2024
Modelka Anja Rubik na festiwalu w Cannes 2024. Supermodelka pojawiła się na czerwonym dywanie w zjawiskowej kreacji domu mody Saint Laurent. (Fot. Getty Images)

Na czerwony dywan Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes Anja Rubik wybrała posągową kreację domu mody Saint Laurent. Supermodelka wzięła udział w premierze filmu „Emilia Perez” z Zoe Saldañą i Seleną Gomez w rolach głównych.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes to święto nie tylko kina, ale i mody. Jego stałą bywalczynią jest Anja Rubik, która na canneńskim czerwonym dywanie zachwyca od lat. Na tę okazję supermodelka zwykle wybiera kreacje Saint Laurent projektu wieloletniego przyjaciela, Anthony’ego Vaccarello. W tym roku nie mogło być inaczej.

Anja Rubik w posągowej kreacji Saint Laurent na Festiwalu Filmowym w Cannes 2024. (Fot. Getty Images)

Anja Rubik błyszczała na czerwonym dywanie Cannes 2024

Anja Rubik wzięła udział w premierze filmu „Emilia Perez”, współtworzonego przez Saint Laurent Productions. Kreacje do nietypowego musicalu zaprojektował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody. Nic więc dziwnego, że na czerwony dywan w Cannes polska supermodelka również wybrała suknię jego projektu.

Polska supermodelka wzięła udział w pokazie filmu „Emilia Perez”. Odważna stylizacja Anji Rubik zapewniła jej tytuł jednej z najlepiej ubranych gwiazd na festiwalu. (Fot. Getty Images)

Drapowana kreacja Anji Rubik natychmiast została okrzyknięta jedną z najlepszych stylizacji gwiazd festiwalu. Look modelki dopełniły złota bransoleta i sandałki na szpilce pod kolor kreacji.

Anja Rubik błyszczała na czerwonym dywanie Cannes 2024. (Fot. Getty Images)

Zobacz także:

Julia Właszczuk
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anja Rubik w posągowej kreacji Saint Laurent na Festiwalu Filmowym w Cannes 2024
Proszę czekać..
Zamknij