Znaleziono 0 artykułów
13.03.2022

Lady Gaga na gali BAFTA 2022

13.03.2022
Fot. Getty Images

Na galę wręczenia „brytyjskich Oscarów” gwiazda wybrała welurową kreację w kolorze malachitu, w której wyglądała jak ikona Złotej Ery Hollywood.

Lady Gaga po raz kolejny udowadnia, że jest prawdziwą królową czerwonych dywanów. Na SAG Awards pojawiła się w perłowo białej sukni z kolekcji Armani Privé i biżuterii Tiffany & Co. Teraz postawiła na kolejny klasyczny projekt, który specjalnie na galę BAFTA stworzył dla niej Ralph Lauren. Dopasowaną suknię w kolorze malachitu wybrał dla niej duet stylistów – Tom Eerebout i Sandra Amador.

Fot. Getty Images

Do welurowej kreacji z długim trenem założyła ukochane obcasy na niebotycznie wysokiej platformie. Stylizację dopełniła mała czarna torebka z piórami i diamentowa biżuteria. W połączeniu z idealnie zakręconymi lokami Gaga wyglądała jak gwiazda Złotej Ery Hollywood.

Na czerwonym dywanie towarzyszyli jej fryzjer Frederic Aspiras i makijażystka Sarah Tanno, z którymi gwiazda pracowała przy filmie „Dom Gucci”. Artyści mają szansę na statuetkę w kategorii Najlepsza charakteryzacja.

Zobacz inne kreacje gwiazd z gali BAFTA 2022.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij