Znaleziono 0 artykułów
10.11.2022

BCG organizuje konkurs fotograficzny pod hasłem ,,Fashioning New Realities”

10.11.2022
Fot. Materiały prasowe

Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody – ubrania z kolekcji NFT Artsy Rose stworzonej przez „Vogue Polska” i BCG we współpracy z polską projektantką Magdą Butrym.

„Wierzymy, że zrównoważony rozwój to wysiłek na rzecz naszego wspólnego dobrobytu” – deklaruje Boston Consulting Group, międzynarodowa firma doradztwa strategicznego, która razem z „Vogue Polska” w październiku 2022 roku już po raz trzeci zorganizowała konferencję Business Fashion Environment Summit. Wydarzenie, które w tym roku odbywało się pod hasłem „Fashioning New Realities” otworzyło debatę międzynarodowych ekspertów na temat przyszłości mody w dobie postępującej cyfryzacji.

Teraz BCG znów motywuje do działania, organizując konkurs z niezwykłymi nagrodami – uczestnicy będą mieli szansę wygrać jedyne w swoim rodzaju ubrania z kolekcji NFT Artsy Rose stworzonej przez „Vogue Polska” i BCG we współpracy z polską projektantką Magdą Butrym.

Zasady są proste, należy zrobić zdjęcie interpretujące temat konferencji ,,Fashioning New Realities” oraz dokonać darowizny na rzecz organizacji WWF. Potwierdzenie wpłaty oraz autorską fotografię należy przysłać mailem na adres warsustainability@bcg.com. Termin zgłoszeń upływa 10 listopada 2022 roku.

Organizatorzy zapowiadają, że 20 zwycięzców otrzyma NFT Artsy Rose zaprojektowane przez Magdę Butrym. Przyznane zostaną też cztery równorzędne drugie miejsca, które zostaną nagrodzone NFT Artsy Rose Top do wymiany na ręcznie robiony top lub koszulkę z aktualnej kolekcji Magdy Butrym. Zdobywca lub zdobywczyni pierwszego miejsca otrzyma wyjątkowy NFT Artsy Rose Vesna, do wymiany na torebkę Medium Vesna z obecnej kolekcji Magdy Butrym.

 
Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij