Znaleziono 0 artykułów
10.11.2021

Bella Hadid o swoim zdrowiu psychicznym

10.11.2021
Bella Hadid (Fot. Getty Images)

Topmodelka Bella Hadid opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których płacze i zamieściła poruszający wpis o zdrowiu psychicznym. Post jest reakcją na wywiad Willow Smith i jej wypowiedzi o poczuciu zagubienia.

„To uczucie, że nie jest się wystarczająco dobrym lub jest się niepewnym swojej sztuki, jest całkowicie normalne. Jednak odnoszę wrażenie, że również wyuczone. Jesteśmy inni i każdy ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Ludzie zapominają, że odczuwają podobne emocje – zagubienie, dezorientacje, niepewność. Próbują je ukryć, ale powinniśmy przyznawać się do smutku i radości. W pełni je zaakcepto-wać, bo emocje są naturalne” – powiedziała Willow Smith w wywiadzie, którego na-granie pojawiło się w instagramowym poście Belli. Modelka dołączyła do niego serię zdjęć, na których płacze.

„To co widzicie, to moja codzienność. Każda noc od kilku lat. Media społeczno-ściowe nie są prawdziwe. Pamiętajcie, że nie jesteście sami w swoim smutku. Ko-cham was i słyszę. Self-help i problemy psychiczne to wyboista droga. Wznosimy się i upadamy, ale na końcu drogi zawsze jest światło. Zawsze możecie zacząć od nowa. Czas leczy rany. Jeśli pracujecie nad sobą wystarczająco dużo, staracie się zrozumieć siebie i pracujecie nad swoimi traumami – nauczycie się, jak radzić so-bie z bólem. Chcę dzielić się z wami prawdziwą sobą. Dziękuję, że mnie widzicie i mnie słuchacie. Kocham was” – wyznała Bella we wpisie.

To nie pierwszy raz, kiedy modelka zabiera głos w sprawie zdrowia psychicznego. Podczas „Vogue Fashion Festival” w Paryżu w 2019 roku powiedziała, że walczy z depresją. Czuła się winna, że mając tyle możliwości w życiu, i tak odczuwa smutek. Zaczęła umieszczać na Instagramie posty, w których zachęca do dbania o swój stan emocjonalny, psychiczny.

W tegorocznym sierpniowym wywiadzie dla amerykańskiego „Vogue’a” wyznała, że ludzie traktują ją jak pustą modelkę. I że przez kilka lat kariery udawała kogoś in-nego niż jest – na przykład imprezowała, choć ma lęki społeczne. Kiedy skończyła 24 lata, poczuła, że powinna zacząć być sob

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij