Znaleziono 0 artykułów
09.03.2023
Artykuł sponsorowany

Magnetyzm serc: Nowe zapachy Boss dla niej i dla niego

09.03.2023
Fot. Materiały prasowe

Nowe zapachy BOSS The Scent Magnetic for Him i for Her uosabiają pewność siebie i elegancję, uwodząc przy tym zmysły jak nigdy dotąd.

Be Your Own BOSS to hasło wraz z którym niemiecka marka wkroczyła w nową erę, niezmiennie inspirując ludzi na całym świecie, by grali w swoim życiu główną rolę. W pewność siebie wyposażają też nowe zapachy BOSS – The Scent Magnetic for Him i for Her.

Fot. Materiały prasowe
BOSS The Scent Magnetic for him

Zawrót głowy

Woda perfumowana BOSS The Scent Magnetic for Him zniewala połączeniem wybornego ekstraktu z czarnej wanilii z wibrującym absolutem z otrębów zbożowych w sercu kompozycji. Oddając hołd oryginalnemu zapachowi BOSS The Scent, BOSS The Scent Magnetic zaskakuje świeżością. Rolę nowoczesnych pierwiastków pełnią nuty irysa i skóry. Jeden z najbardziej ekskluzywnych składników perfum niemieckiej marki – występujący w nucie głowy ożywczy owoc maninki – zintensyfikowano zaś w taki sposób, by obdarzył zapach potężną dawką energii. Efektem jest niezwykle uwodzicielska kompozycja o wyraźnie wyczuwalnych ambrowych, owocowych i skórzanych nutach. Zamknięta w zaokrąglonym flakonie pokrytym czarnym lakierem i osadzonym w klatce w odcieniu lodowego złota, jest dziełem kreatorki zapachów Delhpine Lebau.

Fot. Materiały prasowe
BOSS The Scent Magnetic for him

Duet doskonały

Bohaterem kampanii reklamowej zapachu BOSS The Scent Magnetic for Him został aktor Jacob Elordi, który międzynarodową popularność zyskał dzięki roli Nate’a Jacobsa w serialu „Euforia”. Niezwykle piękny w odbiorze duet stworzył ze spełniającą się od ponad dekady w roli modelki oraz aktorki Laurą Harrier – ambasadorką BOSS The Scent Magnetic for Her.

– Cieszę się, że mogę reprezentować zapach, który naprawdę lubię. Stworzyliśmy do niego przepiękną kampanię reklamową. Jacob to nie tylko doskonały aktor, lecz także świetny człowiek. Dobrze mi się z nim pracowało i jestem dumna z efektów naszej wspólnej pracy – opowiada Harrier. Jednocześnie zaznacza, że choć chętnie sięga po świeże zapachy, najbardziej lubi te unikatowe, w których może doszukać się głębi. – Dzięki temu są bardziej seksowne – mówi. To atrybuty, których nie da się odmówić kompozycji BOSS The Scent Magnetic for Her stworzonej przez kreatorkę zapachów Louise Turner.

Fot. Materiały prasowe
BOSS The Scent Magnetic for her

Szkoła uwodzenia

Uwodzicielski BOSS The Scent Magnetic for Her zawdzięcza swoją magię kontrastowi czystego białego piżma i kwiatu osmantusa o ciemnej teksturze. Hipnotyzujące właściwości nadały mu występujące w sercu kompozycji nasionna ambrette. 

– To zapach, który mogę nosić na sobie zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem czy nocą – właśnie to lubię w nim najbardziej – mówi Laura Harrier. Kuszący osmantus w nucie głowy zintensyfikowano tak, by gwarantował zapachowi niezwykle zmysłowy charakter. Wyobraźnię pobudza też flakon BOSS The Scent Magnetic w kształcie diamentu. Pokryty ciemnofioletowym lakierem, zwieńczony został korkiem w kolorze lodowego złota.

Fot. Materiały prasowe
BOSS The Scent Magnetic for her

Woda perfumowana BOSS The Scent Magnetic jest dostępna w perfumeriach Douglas i Sephora oraz na douglas.pl i sephora.pl.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij