Znaleziono 0 artykułów
19.05.2022

Amelia i Eliza Spencer w oszałamiających sukniach Alberty Ferretti w Cannes

19.05.2022
Fot. Getty Images

Bratanice Księżnej Diany – Amelia i Eliza Spencer pojawiły się na premierze filmu „Top Gun: Maverick” zaprezentowanego podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w oszałamiających stylizacjach od Alberty Ferretti.

Spencerówny niejednokrotnie udowodniły, że znają się na trendach. Stylizacje 29-letnich bliźniaczek na francuskim czerwonym dywanie robią wrażenie kolejny rok z rzędu. Na Festiwalu Filmowym w Cannes bratanice księżnej Diany pojawiły się w kreacjach od włoskiej, specjalizującej się w wieczorowych stylizacjach, projektantki – Alberty Ferretti. Eliza miała na sobie długą, obficie przystrojoną suknię z bocznymi rozcięciami oraz parę wieczorowych sandałów Pollini z paskami ze strasu. Amelia wybrała czarną plisowaną suknię z organzy na jedno ramię. Dodatkiem do bogatych stylizacji były nie mniej stylowe akcesoria – zarówno Eliza, jak i Amelia postawiły na długie zdobione kolczyki. Delikatny makijaż sióstr był jak na bliźniaczki przystało taki sam, natomiast znacząco różniły się ich fryzury: Eliza postawiła na rozpuszczone włosy, a Amelia na ciasne upięcie.

Alberta Ferretti jest lubianą przez Spencerówny projektantką. W zeszłym roku, podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, siostry również podbiły salony w kreacjach jej autorstwa – zachwycały różową suknią z kokardą na biuście oraz długą, czarną kreacją wieczorową

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij