Znaleziono 0 artykułów
26.05.2022

W klimacie noir: Margaret Qualley na canneńskim dywanie w kreacji Chanel

26.05.2022
Fot. Getty Images

Margaret Qualley podbiła czerwony dywan w Cannes kreacją Chanel, w której pojawiła się podczas premiery najnowszego filmu Claire Denis „Stars at Noon”. Aktorka i ambasadorka francuskiego domu mody gra w nim główną rolę.

Chanel świeci triumfy na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes. Tym razem na stylizację od paryskiego domu mody postawiła Margaret Qualley. Amerykańska aktorka i modelka, a także ambasadorka marki, na premierze swojego najnowszego filmu „Stars at Noon” zaprezentowała się w długiej, czarnej sukience z ozdobnymi guzikami i kaskadowym tiulem. Całość podkreślała diamentowa biżuteria oraz kokarda we włosach.

Fot. Getty Images

Na czerwonym dywanie 27-latce towarzyszył grający główną rolę Joe Alwyn, który postawił na stylizację domu modu Celine. Aktor wystąpił w czarnych butach, spodniach i koszuli, przełamanych stylową marynarką w odcieniu kości słoniowej. Filmowa para wyglądała razem wyjątkowo elegancko i szykownie.

Fot. Getty Images

„Stars at Noon” to romantyczny thriller oparty na powieści Denisa Johnsona o tym samym tytule. Akcja najnowszej produkcji Claire Denis rozgrywa się w 1984 roku, podczas rewolucji w Nikaragui. Film opowiada o tajemniczym angielskim biznesmenie i amerykańskiej dziennikarce, którzy nawiązują namiętny romans. Oboje zostają jednak uwikłani w niebezpieczny spisek i są zmuszeni do ucieczki z kraju.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij