Znaleziono 0 artykułów
02.05.2020

David i Victoria Beckhamowie: Skazani na sukces

02.05.2020

David Beckham dla świata jest nie tylko wielkim piłkarzem, ale też przystojnym i zaangażowanym w życie rodziny ojcem i mężem. U boku Victorii przeżył ponad dwie dekady. Przypominamy archiwalne zdjęcia, które są zapisem ulotnych chwil z ich niekończącej się wspólnej drogi.

Zaczęli spotykać się 23 lata temu. David był wtedy piłkarzem Manchester United, a Victoria – piosenkarką popularnego girlsbandu Spice Girls. Młodzi bogowie popkultury stworzyli związek idealny – pełen pasji, czułości i zaangażowania. Po dwóch latach wzięli ślub, a w kolejnych doczekali się czwórki potomstwa. Dziś mają trzech synów – Brooklyna, Cruza i Romeo oraz córkę Harper Seven. 

Mimo medialnych spekulacji, małżeństwo Beckhamów przetrwało ponad dwie dekady, a co jeszcze ciekawsze, pozwoliło każdemu z małżonków realizować się na swoim polu. Victoria z gwiazdki i celebrytki stała się ceniona projektantką, która nazwiskiem sygnuje własną luksusową markę. David przez lata był kapitanem reprezentacji Anglii w piłce nożnej. I choć w 2013 roku oficjalnie zakończył zawodową grę, od 2019, wspólnie z kolegami z boiska, został współwłaścicielem manchesterskiego klubu Salford City FC. Dziś wciąż są jedną z najseksowniejszych i najpopularniejszych gwiazdorskich par. Ich losy śledzi cały świat.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij