Znaleziono 0 artykułów
02.02.2022

Demi Moore i Margaret Qualley w feministycznym horrorze

02.02.2022
Demi Moore i Margaret Qualley (Fot. Getty Images)

W „The Substance” – feministycznym horrorze Coralie Fargeat, reżyserki głośnej „Zemsty” z 2017 roku – wystąpią Demi Moore i Margaret Qualley, która w minionym roku zabłysnęła rolą w „Sprzątaczce”.

Gwiazdą horroru „The Substance” będzie córka Andie MacDowell, Margaret Qualley, która w ostatnim czasie zagrała w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood” i netfliksowej „Sprzątaczce”.

Na ekranie w filmie Coralie Fargeat towarzyszy jej gwiazda lat 90., Demi Moore, która właśnie świętuje swój comeback. W ostatnim czasie pojawiła się w filmie Michaela Bay’a „Songbird. Rozdzieleni” oraz serialowej adaptacji dystopii Aldousa Huxleya „Nowy wspaniały świat”. Demi wypowiedziała się na temat prowokujących ról, mówiąc, że właśnie takich szukała, aby dowiedzieć się czegoś o sobie. 59-letnia aktorka powiedziała: – Porusza mnie prowokacja. Nie tylko w kwestii seksu, ale wszędzie tam, gdzie potrzebujemy obalić tabu.

Rozpoczęcie produkcji filmu planowane jest na maj tego roku w Paryżu. W tworzenie filmu włączyła się wytwórnia Universal Pictures, gdzie Erik Baiers, który zajmujący stanowisko starszego wiceprezesa ds. rozwoju produkcji, będzie nadzorował studio, a Alexandera Loewy i Nicolas Royer zostaną producentami wykonawczymi.

W swoim pierwszym filmie fabularnym francuska reżyserka zmierzy się z nowym wyzwaniem – odświeżenia konwencji horroru. Czekamy z niecierpliwością na efekt końcowy.

Weronika Kochel
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Demi Moore i Margaret Qualley w feministycznym horrorze
Proszę czekać..
Zamknij