Znaleziono 0 artykułów
09.02.2023

Minimalistyczny manikiur na walentynki 2023

09.02.2023
(Fot. Acielle/Style du Monde)

Walentynki  zbliżają się wielkimi krokami, więc to idealny czas, by pomyśleć o urozmaiceniu swojego looku. Bez względu na to, czy jesteś singielką, zapaloną randkowiczką czy w szczęśliwym związku, możesz dodać do swojego życia nutkę romantyzmu dzięki walentynkowej stylizacji paznokci.

Nie musisz iść na całość. W tym sezonie najgorętszym trendem w manikiurze jest bowiem minimalizm. Od namalowanych serc po klasyczny czerwony frencz – przedstawiamy propozycję na stylizację paznokci, którą warto wypróbować, myśląc o miłości.

Gra w zielone

Czerwień, róż i fiolet to klasyczne walentynkowe kolory, ale dlaczego w tym sezonie nie wyłamać się ze schematu i nie postawić na odrobinę zieleni?

Klasyczna czerwień

Czasami najprostsze rozwiązania są po prostu najlepsze.

Candy crush

Manikiur w odcieniu nude zawsze będzie czymś odświeżającym, a kolorowe serca w cukierkowych kolorach będą nawiązywać do miłosnych uniesień.

Powiedz to z miłością

Czy istnieje lepszy sposób, aby powiedzieć „kocham cię" niż czerwonymi sercami?

Łamacz serc

Jak powiedzieć, że świętuje się walentynki, nie mówiąc, że świętuje się walentynki? Tym prostym białym manikiurem z różowymi sercami.

Abstrakcyjna miłość

Ulubieniec gwiazd – Tom Bachik – stworzył najbardziej szykowny minimalistyczny manikiur. Abstrakcyjne serca odbite w negatywie.

Klejnot miłości

Dla fanek minimalizmu: pojedyncza cyrkonia w kształcie serca (zaręczynowy pierścionek z diamentem pasuje idealnie).

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk

Tish Weinstock
Proszę czekać..
Zamknij