Znaleziono 0 artykułów
17.11.2022

Paul Forman w Paryżu

17.11.2022
(Fot. Instagram/@peforman)

W kolejnej, trzeciej już, odsłonie „Emily w Paryżu” pojawi się nowa twarz. Po Lucasie Bravo w pierwszym sezonie i Lucienie Laviscouncie w drugim kolejną męską postać, która pojawi się w otoczeniu głównej bohaterki, odegra aktor francusko-angielskiego pochodzenia – Paul Forman.

Im bliżej oficjalnej premiery trzeciego sezonu „Emily w Paryżu”, tym więcej informacji trafia do wyczekujących go fanów serialu. Najnowszym i najbardziej obiecującym ogłoszeniem jest pojawienie się nowego przystojnego bohatera, którego zagra Paul Forman. Aktora mogliśmy oglądać w filmie „Nevrland” z 2019 roku oraz w serialu Amazon Prime „Frank of Ireland” z 2021 roku. W „Emily w Paryżu” aktor wcieli się w postać Nicolasa de Leona. Jak zdradza Netflix, „Nicolas wydaje się prowadzić bajkowe życie jako szef potężnego konglomeratu JVMA, należącego do jego rodziny. Przystojny mężczyzna próbuje jednak z desperacją udowodnić, że jest kimś więcej niż nepotycznie obsadzonym dziedzicem, żyjącym pod presją słynącego z bogactwa nazwiska de Leonów”. Czy będzie on nowym obiektem zainteresowania Emily? Naszym zdaniem jest na to całkiem spora szansa.

Paul Forman to nie jedyny aktor, który dołączył do obsady „Emily w Paryżu”. Melia Kreiling, którą można było zobaczyć w serialach „Tyran” i „Ostatni z wielkich”, zagra Sofię Sideris – grecką artystkę, która pokaże wystawę swoich prac w galerii Camille. Więcej informacji z planu na pewno pojawi się w ciągu najbliższych tygodni, dlatego zainteresowani tematem powinni być czujni.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Alexandre Marain
Proszę czekać..
Zamknij