Znaleziono 0 artykułów
09.04.2024

Anne Hathaway już nosi naszyjnik w formie paska, który będzie hitem wiosny

09.04.2024
Fot. Getty Images

Każdy sezon ma swoje trendy w biżuterii i wśród tych na wiosnę-lato 2024 zdecydowanie widoczne są ozdoby w kształcie paska. Najmodniejsze? Naszyjniki ze sprzączką, czyli łańcuszek, jaki ostatnio założyła Anne Hathaway.

Czy już niedługo wszystkie miłośniczki mody będą nosić biżuterię w formie paska jak Anne Hathaway? Wszystko na to wskazuje, bo to model biżuterii, który jest na szczycie listy przebojów sezonu wiosna-lato 2024. Oto dlaczego.

W sezonie wiosna-lato 2024 codzienne przedmioty stają się biżuterią 

Wiele praktycznych akcesoriów staje się niezbędnymi elementami stylizacji. Na myśl przychodzą nam zegarki-naszyjniki od wielkich nazwisk z Place Vendôme, zegarki-karabińczyki Cartiera oraz kółka do kluczy Louis Vuitton. Temu codziennemu przedmiotowi modny twist nadał też Pharrell Williams w pokazie jesień-zima 2024. 

Cartier, Louis Vuitton wiosna-lato 2024 (Fo. Launchmetrics Spotlight)

Innym przedmiotem, który oddalił się od swojej pierwotnej, użytkowej funkcji, jest pasek, który stał się naszyjnikiem lub bransoletką. Ponownie odkryliśmy tę oryginalną biżuterię na pokazach wiosna-lato 2024 Acne Studios i Y/project. 

Acne Studio, Y/Project wiosna-lato 2024 (Fo. Launchmetrics Spotlight)

Anne Hathaway dobiera modny naszyjnik w kształcie paska do casualowej stylizacji 

Ta zaskakująca biżuteria od samego początku odniosła sukces, a jej wpływ można było zauważyć od razu. Anne Hathaway, obecna na meczu koszykówki w Atlancie, wybrała na tę okazję stylizację prostą i efektowną zarazem. Amerykańska aktorka założyła czarny tank top połączony ze spodniami cargo. Gwiazda uzupełniła look parą czarnych okularów przeciwsłonecznych, małymi srebrnymi kolczykami w kształcie kół i oryginalnym naszyjnikiem w formie paska Hermès. 

Stylizacja Anne Hathaway dowodzi, że ten rodzaj biżuterii będzie wszędzie w tym sezonie. Jej naszyjnik to połączenie splotu kubańskiego ze złotą klamrą. Przemiana codziennych niezbędników w cenne ozdoby to śmiały zabieg rozpoczęty przez francuski dom mody Hermès w 1980 r. zauważalny m.in. jako biżuteria w formie pasków, która triumfy święciła też jako element stylu Y2K. 

Fot. Getty Images

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr

Jessica Scemama
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anne Hathaway już nosi naszyjnik w formie paska, który będzie hitem wiosny
Proszę czekać..
Zamknij